Kylie Jenner, Timothée Chalamet a koncert Beyoncé

It's real... dámy a pánové. It's real....
Text: Jan Houška 5. září 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Dvojice, o které se v kuloárech mluví už od dubna, konečně vyrazila společně na veřejnost, a kam jinam než na hvězdný koncert Beyoncé v Los Angeles. Kylie byla spatřena, jak se chichotá a šeptá si s Timothéem. A hádejte co? Všechno bylo zachyceno na kameru.

Na videu, které nyní létá po internetu, vypadá dvojice jako ve svém vlastním světě a Timothée si nenuceně potahuje z cigarety. Módní upozornění: Kylie vypadala božsky! Zvolila šaty bez rukávů, které doplnila zlatými náušnicemi a elegantním rozcuchaným účesem. Naopak Timothée si zachoval nenucenou pohodu v černé mikině s kapucí a odpovídajícím klobouku.

Není to však první randíčko za poslední dobu. Už před týdnem spatřili fanoušci Kylie, jak opouští Timothéeho byt v Beverly Hills. Timothée byl pak zase naopak spatřen, jak přijíždí k luxusní vile Kylie. Ti dva už několik měsíců hrají hru "jsou, nejsou?", ale ani jeden z nich zatím o svém vztahu nic neprozradil.

Pokud si myslíte, že Kylie a Timothée jsou jediní, kdo na koncert Queen B vyrazili, tak jste na omylu.! Královský pár, princ Harry a Meghan Markle, byli také spatřeni, jak si užívají koncert ze své soukromé lóže. Meghan, která je vždy módní nadšenkyní, uposlechla Beyinu výzvu, aby si oblékla stříbrné šaty, zatímco Harry zvolil stříbrný oblek.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné