Ikonická hvězda už 150 let

Neexistuje snad nikdo, kdo by o nich neslyšel. Nikdo, jehož rodina by alespoň jedny napříč generacemi nevlastnila. Jsou ikonické, nadčasové a pro svou dokonalost všemi milované. To jsou Levi´s 501!
komerční článek 17. července 2023

Archiv Levi´s

501® jako synonymum pro statement piece napříč generacemi

Je to už 150. let, kdy si v Americe nechal Levi’s® patentovat první měděný nýtek a dal tím vzniknout nejslavnějšímu kusu oblečení na světě - ikonickým Levi's džínům s číslem 501. Od roku 1873 ušly dlouhou cestu a i v Čechách patří ke stálicím šatníků už několika generací. Levi’s® si v rámci oslav vybral čtyři lokální osobnosti, které nám ukazují, jak cool 501® umí být.

Levi's lovers

NobodyListen, AnnetX, David Luu a Šárka Švastalová. Čtyři jména, která většině českých uživatelů sociálních sítí nejsou cizí. DJ, hudebnice, skater a influencerka. Levi’s® se rozhodl ukázat čtyři odlišné typy české popkultury a jejich lásku k nesmrtelnému denimu.

Šárka Švastalová

Své první "levisky" objevila už v 16 letech v second handu a od té doby na ně nedá dopustit. Nejlepší na nich je, že si zachovávají svou historii a jejich nošení je událostí. Stačí si k nim vzít tílko a tenisky a můžete vyrazit v cool outfitu!

NobodyListen / Jakub Strach

Levi´s 501 jsou základem šatníku, který nikdy nezklame! Jakub své první objevil u táty ve skříni a hned cítil, že je to ten správný kus oblečení, který bude vždy trendy!

Annet X

Hudba a móda jsou pro ni velice spjaty. Denimu pro ni není nikdy dost a ikonické levisky 501 ráda kombinuje jednoduše, třeba s velkou košilí, sakem a ideálně podpadky!

David Luu

Skejťák a youtuber se rád obklopuje věcmi s příběhem a tak v jeho šatníku nesmí chybět ani legendární Levi´s 501. Dokonce ani na skejtu nedá na levisky dopustit!

Ukázat bohatost střihů a barev 501® a jejich variabilitu měl na starosti stylista Filip Vaněk, který vymyslel čtyřem odlišným povahám styling na míru. Kampaň zvěčnila česká fotografka Hana Knížová, vítězka cen Czech Grand Design v roce 2019. Videa natočila a sestříhala Anežka Horová.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné