Zendayi nový účes křičí Rachel Green

*Čistá* 90. léta
Text: Jan Houška 23. srpna 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Všichni přestaňte dělat, co děláte, protože Zendaya právě ukázala nový účes a my jsme jím přímo posedlí. Herečka nové vlasy ukázala na Instagramu, kam postla fotku v zrcadle.  A naše první myšlenka? Že se *velmi* snaží napodobit ikonický střih Jennifer Aniston z 90. let, kdy hrála Rachel Green v Přátelích.

Než se tedy na zítra objednáme ke kadeřníkovi (tbh, to pokušení je fakt veliký), pojďme se podívat na Zendayi fotku zblízka. Vypadá to, že Zey na fotce právě vyšla ze salónu, protože k ní napsala, že "potřebovala trochu osvěžit". (To v tomhle počasí teď asi potřebujeme všichni). Nový účes, se pyšní délkou po ramena a mnoha vrstvami, které dokonale rámují její obličej. Konec vlasů má upravený tak, aby se stáčel nahoru, což ještě více umocňuje styl 90. let. 

K účesu ve stylu "právě jsem se takhle probudila" si Zendaya oblékla bílé tričko, modré džíny s nízkým pasem, hnědý pásek a semišovou hnědou tašku. A buďme upřímní, on celý ten outfit vyzařuje Rachel Green "vibes". Pokud vás zajímá, kdo za novým Zendayi účesem stojí, tak herečka na fotce označila losangeleskou kadeřnici celebrit Sarah Shears.

Jedná se o tu stejnou kadeřnici, která stojí za účesem, jenž měla na hlavě Zendaya minulý rok během pařížského fashion weeku, když oblékla oblek Valentino ve stylu Barbiecore.

Co si z toho všeho odnášíme? Zendaye sluší jakýkoli účes. Tečka.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné