Dua Lipa v Řecku? Ultimátní summer look inspo!

Zapomeňte na složité balení kufrů, Duin minimalistický přístup k módě na dovolené je veškerou inspirací, kterou toto léto potřebujeme.
Text: Jan Houška 9. července 2023

Foto: Profimedia

Snažili jste se někdy nacpat celý svůj šatník do kufru na letní dovolenou v naději, že pak budete zářit v outfitech u bazénu? Klasika. Ještě že je tu ale Dua Lipa, aby nás naučila, že málo je někdy více... Na dovolené na řeckém ostrově Sifnos se svým přítelem Romainem Gavrasem se Dua totiž předvedla v klasických černých bikinách s výstřihem do půli těla a v kalhotkách se zavazováním na šňůrky. (Jednoduché, ale make it hot!)

Dua nám tak připomněla, že občas nepotřebuješ složité jednodilné plavky nebo komplikované vzory, když i klasické černé bikiny mohou být tak cool. Zpěvačka svůj vzhled pak pouze doplnila o černé sluneční brýle, zlaté náušnice a červený lak na nehty.

Ano, jak už bylo psáno výše, tak Dua si momentálně užívá dovolenky v Řecku - od jízdy na paddleboardu až po lenošení na lodi. Černými bikinami ale inspirace nekončí. Dua nám ukázala, jak vylepšit klasický vzhled bikin tím, že je zkombinovala s černými flitrovými krycími šaty. Mírně průsvitné šaty měly odvážný výřez na břiše a vzhled zakončila robustními černými sandály a nadměrnou ratanovou taškou. Nechceme radit, ale tohle trochu vypadá, jako to outfit, který na dovolenou potřebujete...

Zpěvaččina dovolená v Řecku plná křišťálově modré vody, lahodných krevet a romantických procházek po dlážděných řeckých uličkách připomíná scény přímo z filmu Mamma Mia! A věřte, že nejsme jediní, kdo Duino letní dobrodružství v Evropě tak prožívá. V komentářích se nad jejími fotkami rozplývaly celebrity jako Katy Perry nebo kadeřnice celebrit Jen Atkin, která napsala: "Miluju tvůj život." 

To my taky Jen... To my taky...

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné