Jenom Emily Ratajkowski může při venčení vypadat cool

Emily Ratajkowski předvedla při procházce se psem na Manhattanu ležérní, ale elegantní street style a opět nám dokázala, že každodenní móda může být stejně podmanivá jako ta na červeném koberci...
Text: Clementina Jackson a Jan Houška 17. června 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Emily Ratajkowski byla nedávno viděna na Manhattanu, jak venčí svého psa. Ležérní outfit supermodelky měl daleko k tomu, co často vídáme na červeném koberci, přesto byl ale strašně cool. Emily nám opět ukázala, co celebrity nosí v každodenním životě, a poskytla tak tím skutečnou módní inspiraci. Proč nemůžu při venčení psa vypadat taky tak dobře? (Protože nemám psa, ale to je na jiné povídání).

Emily dokázala být při procházce se psem bez námahy elegantní. Zatímco mnozí z nás by na takový úkol zvolili staré tepláky (all time favorite tbh) nebo legíny, Ratajkowski si vyšla v rozepnutých pytlovitých džínách s nízkým pasem, bílých teniskách a v topu na ramínka s grafickým potiskem. Jedinou podobností s typickým oblečením pro venčení psů (tedy neřešit to, co máš na sobě) bylo její rozhodnutí jít ven bez podprsenky. 

Je třeba si přiznat, že Ratajkowski v poslední době čím dám tím víc zaujímá náš pohled svým street stylem. Zrovna nedávno byla během nákupů spatřena v outfitu inspirovaném devadesátkami, který zahrnoval hedvábnou sukni s potiskem bandany, semišové kovbojské boty a černý šňůrkový choker. Emily se díky svému jedinečnému stylu, který udává trendy, rychle stala královnou street stylu a inspiruje nás k tomu, abychom se znovu podívali do svých šatníků a hledali inspiraci pro udržitelnou módu. 

Supermodelky outfit navíc nebyl pouze stylový, ale zároveň i trendy. Džíny s nízkým pasem odkazovaly na Y2K éru, zatímco mírně zkrácený top zase odhaloval náznak odhalného bříška. Při bližším pozorování se pak dá všimnout, že měla na krku polovinu náhrdelníku tvaru srdce, který jejímu modernímu outfitu dodával nostalgický nádech.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné