Cute doplňky jako stvořené pro festival

Omrkněte náš výběr náramků, náhrdelníků, ale i šperků na tělo, které se hodí na každou akci pod širým nebem...
Text: Kristýna Schafferová 24. června 2023

Foto: Bershka, Farfetch, H&M, Apart, Jan Houška

Kolikrát jste se zálibně dívali na ten strašně křiklavý náhrdelník s korálky, který jste si kdysi koupili na pláži od místní tvůrkyně? A kolikrát jste ho pověsili zpátky, protože se vám k ničemu nehodil? Teď dostane svou šanci. Festivaly totiž snesou hodně, dokonce i kýč jak bič.

Extra barevné šperky s výraznými prvky jsou na festivaly jako stvořené... Pokud ale dáváte přednost umírněnější variantě - decentním náramkům a náhrdelníkům, které podtrhnou váš pečlivě vybraný outfit, i tak máte hodně na výběr. Letošním open air akcím budou dominovat barevné korálky, neopracované perly, mušle a lastury, nebeská tělesa, motivy květin a krystaly, které k vám jako bonus přitáhnou pozitivní vibrace. 

Zažijeme i menší návrat do dětství, kdy se drhaly náramky přátelství. Drhané náramky (ale dokonce i prsteny, což není až tak obvyklé, ale vypadá to skvěle) můžete buď koupit, anebo si je vyrobit sami. Mrkněte třeba na Bonami, kde jsou k zakoupení DIY sady. Dalším trendem jsou pak nalepovací šperky na tělo, pomocí kterých si můžete vytvořit vlastní ornamenty. A chybět nebudou ani hippie pásky, které mají k páskům daleko. 

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné