Slunce, léto a Aperol Spritz, co víc si přát!

Slunce, dovolená, přátelé a Aperol Spritz! Je snad něco ikoničtějšího? Tahle kombinace prostě patří k sobě. A i když zrovna prší, dopřejte si slunce ve sklenici – jasně oranžová barva vám zaručeně projasní den.
komerční článek 14. srpna 2023

Archiv Campari

Příprava Aperol Spritzu je navíc úplně snadná: do sklenice s ledem nalijte 3 díly prosecca, 2 díly Aperolu a 1 díl sody. Všechno pak stačí lehce promíchat lžičkou, aby se chutě spojily, ale drink neztratil příjemnou perlivost, a doplnit plátkem pomeranče. Podáváme bez brčka, abychom se neochudili o báječnou vůni bylinek a pomerančů.

Pokud chcete mít ikonické letní osvěžení kdykoli po ruce, vyzkoušejte Aperol Spritz RTS, Ready to Serve. V praktické lahvičce je totiž namíchaný v ideálním poměru, takže ho stačí jen nalít do sklenice plné ledu, přidat plátek pomeranče a můžete podávat.

Aperol Spritz chutná nejlépe s přáteli, pozvěte je na skleničku a připravte jim překvapení, na které budou dlouho vzpomínat. Naservírujte jim spolu s Aperolem také typické italské pochoutky ve stylu „aperitivo italiano“. Skvěle se hodí například tyčinky grissini, olivy, sušená rajčata, italské sýry, uzeniny nebo krekry. Bude to skvělý start večírku!

Ať už vás čeká noc pod hvězdami, grilování s blízkými nebo plánujete večer ve dvou u oblíbeného seriálu, Aperol Spritz vás přenese do slunné Itálie a dodá chvíli nezapomenutelné kouzlo. Letní večery jsou jako stvořené pro setkávání a odpočinek, tak si je užijte naplno a v italském stylu!

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné