Šéfredaktorka Adéla Mazánková o červnovém čísle Cosmopolitanu

*šéfredaktorka left the chat*
Text: Adéla Mazánková 27. května 2023

Foto: Ivan Kaša, Styling: Evženie Habron

Léto. Zde jsem člověkem… Příjemného by si měl každý dopřávat co nejvíce, proto jsme jako prázdninové číslo odhodlaně pojali už to červnové, s  pracovním názvem „the N/A issue“ a  s  malou výzvou mezi řádky: Buďte toto léto mimo. Být k nezastižení je totiž v době, kdy jsme zvyklí být na příjmu pro celý svět kdykoli a kdekoli, odvážné a celkem sexy. Nebo vy si snad vybavíte moment, kdy naposledy jste byli záměrně zcela off-grid?

Dle mého statusu na WhatsAppu, na který mě screenshotem nedávno upozornila kamarádka, už od roku 2013 konstantně „Spím“. S počtem notifikací ani zpráv, co mi tam denně přijdou, to přitom nedělá nic. Prohlédla jsem si tehdy nabídku dalších přednastavených statusů k dispozici a představila si, co by třeba takové „Battery about to die“ udělalo v realitě. Nechali byste člověka s tímto nápisem na čele být, nebo byste mu přesto doručili oznámení?

Dát si prostor a prostě být chvíli hodně někde, doporučuje celá redakce. Léto je pro to skvělou záminkou a jenom tak získáte opravdový čas na sebe, na flirt (který je podle našeho Cosmo průzkumu na str. 120 pro všechny také dost odvážný a sexy, ale hlavně když se děje offline), na to dát si pořádně do těla a přitom procestovat část Evropy (str. 146) nebo si konečně upéct ten rebarborový koláč jak z Instagramu (str. 158).

Buďte mimo a krásné léto!

*šéfredaktorka left the chat*

Adéla Mazánková

@adelachloe

Šéfredaktorka Cosma, co nikdy neřekne „ne“ výletu za hranice, černému humoru a rannímu flat white s ovesným mlékem.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné