Podzim bez Pumpkin Spice Latte? Ani náhodou!

Sezona s nejočekávanějším nápojem Starbucks® startuje
komerční článek 13. září 2023

Archiv Starbucks

Už nejednu sezonu podzimním outfitům, posedávání ve školní lavici, na schůzce nebo třeba během procházky, nejvíce sluší nejoblíbenější nápoj a fenoménem po celém světě – lahodné krémové Pumpkin Spice Latte. Že už se na podzim těšíte? Tento ikonický nápoj, který je mixem espressa, sirupu s příchutí dýňového koláče a napěněného mléka ozdobeného šlehačkou a kořeněným dýňovým posypem, vám ho pomůže přivolat. Vychutnat si jej i letos budete moci nejen v tradiční horké verzi na zahřátí, ale také v ledové variantě a jako Iced Pumpkin Cream Latte v kombinaci s Blonde® Espresso Roastem či Pumpkin Spice Frappuccino®.

Pro opravdové fajnšmekry Starbucks® nabízí také Pumpkin Cream Cold Brew. Kombinace studené vody s mletou kávou, která se louhuje 20 hodin, aby vytvořila hladká a bohatou chuť, s dotekem vanilky a smetanovou pěnou s příchutí koření na dýňový koláč, vytváří vrstvy krémové textury a chuti.

Nezaměnitelné a trendy Pumpkin Spice Latte je dostupné od 5. září ve všech kavárnách Starbucks®.

Chcete-li ho ochutnat dříve máte jedinečnou šanci objednat si jej přes Wolt již od 1. září. Pokud jste členem věrnostního programu Starbucks® Rewards máte jedinečnou šanci vyzkoušet již od 28.8. Nechte si během tohoto podzimu své Pumpkin Spice Latte připravit do vlastní znovu použitelné sklenice, tumbleru nebo cold-cupu a ochráníte nejen přírodu, ale navíc získáte i slevu 10,-. Vyberte si z nové podzimní limitované nabídky merchu ve všech kavárnách Starbucks®, ve které naleznete jedinečné šálky, Reusable Cupy, Cold Cupy či tumblery inspirované podzimem, ale také ikonickým Pumpkin Spice Latte a vytvořte si tak své vlastní jedinečné momenty během sezóny Pumpkin Spice!

Zrodila se hvězda a slaví 20 let

A třešnička na závěr? Ikonické Pumpkin Spice Latte letos slaví 20 let od prvního uvedení v Americe. V průběhu let se stalo nezaměnitelným symbolem podzimu a důvodem, proč se na toto voňavé a romantické období těšit. 

Takže, milé dýňové latté, všechno nejlepší!

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné