Mind wellness: Právě vychází listopadové číslo Cosmopolitanu!

Pohodlně se usaďte, nastavte si na telefonu letový režim a začtěte se do nového čísla Cosmopolitanu s coverstar Teri Hodanovou.
redakce Cosmopolitanu 20. října 2022

Adéla Havelková

Hvězdy (a andělé) by vám chtěly něco říct...

Co vás v listopadu čeká a nemine prozradí náš dvorní astrolog Robert Policar. A pokud vám přijde, že vás pronásledují zdvojené číslice, ať už na hodinách, telefonech nebo na jen tak na ulici, je velmi pravděpodobné, že se ve vaší blízkosti houfují andělé a chtějí vám něco sdělit. Co, to zjistíte v našem praktickém manuálu.

Rebranding aury v přímém přenosu

Rozhovor s coverstar Teri Hodanovou o novém vztahu, setkání s věštkyní, která jí předpověděla velké věci i zkušenosti s drogami a minulosti. Jak sama říká: "Svému mladšímu já bych vzkázala, že všechno bude dobré. Minulost bych ale měnit nechtěla."

Chcete investovat? Co takhle do sebe?

Máte s každou konverzací týkající se peněz chuť strčit hlavu pod polštář? (Kéž by byl finanční?) Pak je nejspíš ta správná chvíle zamyslet se nad svým přístupem k utrácení. A s tím vám pomůže finanční terapie, vaše nejsmysluplnější investice.

Terapeut jako doprovod na vaše první rande?

Jistě, platit večeři za něj nemusíte... Řekneme vám ale hned několik důvodů, proč je podle nás dobré o své terapii mluvit hned na začátku. Díky otevřené komunikaci toho o svém záhadném protějšku hodně zjistíte. (A ušetříte si tak čas i nervy). 

Inspirativní osobnosti

Seznamte se s přáteli Cosma, osobnostmi, které nás svou prací a přístupem k životu inspirují. Barbora Gabová si s námi popovídala o jídle a udržitelnosti, producent a režisér zvuku Damian Machaj o podcastech a zvukové terapii, módní návrhářka Vanissa Antonious o začátcích své návrhářské kariéry a Ihor Sabadosh a Sára Matysová, designérské duo IHOR, o tom, jaké to je pracovat a žít s tím samým člověkem. 

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné