Po(rno)hádky je konec. The Idol končí dříve, než bylo v plánu

"The Idol" nabral nečekaný směr. Seriál, který měl původně mít šest dílů, byl zkrácen na pět epizod...
Text: Jan Houška 27. června 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

"The Idol" už od svého debutu vyvolává mezi diváky rozruch. Seriál, který sleduje popovou hvězdu jménem Jocelyn (hraje ji Lily-Rose Depp) a její vztah s pochybným svépomocným guru (The Weeknd), náhle změnil plán vydávání epizod. Seriál, který měl původně mít šest dílů, nyní skončí pátou epizodou.

Podle serveru TV Line bylo rozhodnutí o zkrácení seriálu přijato poté, co tvůrce seriálu Sam Levinson provedl významné úpravy ve scénaři. Podle zdroje bylo pro příběh zapotřebí pouze pět epizod. Ke zmíněné úpravě tak došlo mezi čtvrtou a pátou epizodou.

Budoucnost seriálu The Idol zůstává nejistá, druhá série nebyla oficiálně potvrzena a seriál čelí kritice a objevují se zprávy o toxickém prostředí na place. Významnou roli při určování budoucnosti pořadu by však mohlo hrát přijetí diváky a sledovanost. Na verdikt si tak budeme muset ještě nějakou chvíli počkat.

Kromě změny počtu epizod se změnily i jejich názvy. Poslední tři epizody se původně jmenovaly "Used and Abused", "Tight Girl" a "Tedros Comes". Nyní však byly změněny na "Stars Belong to the World" a "Jocelyn Forever," což je vcelku velká změna oproti původnímu ražení seriálu.

Jan Houška

@yanhoechka

Editor Cosmopolitan.cz miluje skandinávskou kinematografii, americkou literaturu, italskou gastronomii a cestování vlakem po českých luzích a hájích.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné