Hledej v životě vzrušující momenty s Rimmel London

Nová řasenka Wonder’Volume Thrill Seeker od Rimmel London slibuje troufale šokující objem řas bez zatížení.
komerční článek 7. června 2023

Archiv Cosmo Beauty Awards

Krémové složení obohacené o pantenol zajišťuje, že jsou řasy měkké, jemné a pevnější. Řasenka nabízí intenzivní barvu a objem, a to i při nanesení několika vrstev. Kartáček s hyperjemnými štětinami dokonale obalí každou řasu a zaručí rychlou a snadnou aplikaci bez chyb. Wonder’Volume Thrill Seeker řasenka je odolná vůči žmolkování a rozmazávání po celý den, a přesto se snadno odlíčí bez jakéhokoli poškození řas.

Kristýna Zikmund - @christinalichi

Nová řasenka Wonder’Volume Thrill Seeker od Rimmel London mě příjemně překvapila. Řasenku nepoužívám moc často, ale když už si ji dám, musí být opravdu funkční a kvalitní. Tato mě rozhodně nezklamala. Aplikace je velmi jednoduchá a rychlá, díky čemuž ušetřím spoustu času, a vůbec se nerozmazává, což je pro mě u řasenek klíčové.

Martina Loy - @martinaloy

Mám ráda dramatičtější looky, takže jsem se těšila, až řasenku Thrill Seeker vyzkouším. Její objem a intenzivní barva jsou pro mě jako stvořené a řasám dodávají ten správný WOW efekt. Řasenka se dá snadno vrstvit, takže se toho nebojte! No a navíc je Rimmel cruelty free – já dávám zelenou!

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné