Hladší a lesklejší vlasy již za 8 vteřin

Bez kvalitního kondicionéru vlak do stanice Božsky lesklá hříva nejede. Častým problémem ale bývá textura a složení vlasových balzámů. Mnohé z nich nám vlasy zatíží až tak, že zplihnou a ztratí vitalitu i objem. Obzvlášť ty jemné.
komerční článek 27. ledna 2023

Elseve Dream Long Wonder Water

Tento lamelární kondicionér Elseve Dream Long Wonder Water od L’Oréal Paris díky speciální technologii a složení lehkému jako voda vlasy vůbec nezatěžuje a během pár vteřin dostane vaši korunu krásy do špičkové kondice. Jak prošel při přísném testování a hodnocení dvěma influencerkami, Deborou KellovskouEjvi Freedom? Let’s see!

Najděte pět rozdílů: hříva před použitím Wonder Water a po něm

V čem spočívá lamelární technologie?

Jde o speciální technologii obnovující povrch vlasových vláken. Vytvoří na nich tenké vrstvy (lamely), které vlasy krásně uhladí. Výhodou je také tekutý formát, rychlá aplikace a okamžitá absorpce. Elseve Dream Long Wonder Water je kondicionér nové generace lehký jako voda, který rychle proniká ke každému poškozenému prameni. Ať už máte vlasy vlnité, či rovné, suché, či jemné, po aplikaci Elseve Dream Long Wonder Water je budete mít snově lesklé, živé a oslnivé.

Debora Kellovská - @deborakellovska

„Dlouhá léta nosím dlouhé vlasy, které kondicionér nutně potřebují. Takže jsem nejrůznějších vlasových balzámů na sobě vyzkoušela už pěknou řádku. A myslím, že teď jsem našla konečně svého vlasového pana Božského! Na Wonder Water mě zaujalo, že je velice univerzální a dá se používat na úplně všechny typy vlasů. Ale nejvíc mě baví, že je jako blesk – jeho rychlost působení je pouhých osm vteřin. Tím se podle mě dost liší od jiných, tradičních kondicionérů, kdy musíte ve sprše čekat třeba i pět až deset minut (kdo má na to dnes čas?), než udělají svou práci. Jelikož si vlasy umývám a následně fénuji téměř každý den, péče o ně a rychlost jsou pro mě alfou a omegou. Po aplikaci kondicionéru Wonder Water jsou pak moje vlasy krásně zářivé, hladké, a dokonce i konečky vypadají zdravě. A také se mi líbí, jak příjemně a nevtíravě voní.“

Eva Ejvi Mchitarjan - @ejvifreedom

„Miluju pocit čerstvě umytých vlasů. Mám je hodně jemné a nerada je čímkoli zatěžuju, protože pak ztrácejí vitalitu i volume. Takže se snažím si pro sebe co nejpečlivěji vybírat vhodné produkty. Hledám kvalitu, ale také cenu, která nezruinuje můj rozpočet. Novinka mojí oblíbené značky L’Oréal Paris – kondicionér Wonder Water Dream Long pro dlouhé vlasy – je podle mě perfektní hlavně v tom, že není třeba žádného pracného nanášení a dlouhého čekání na účinky ve sprše. Je lehký doslova jako voda, stačí ho nanést, nechat působit osm vteřin a opláchnout. Okamžitě se vstřebává a hloubkově opravuje poškozené kadeře. Vlasy mám po něm pak krásně pružné & glowy a rozčesávají se téměř samy. Za mě mu dávám šest hvězdiček z pěti!“

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné