Fanoušci Seleny Gomez vyhrožují Hailey Bieber smrtí. Zastavte to, prosí zpěvačka

Drama mezi Hailey Bieber a Selenou Gomez se roztahuje do stále víc a víc neuvěřitelných rozměrů. Selena v pátek dokonce musela na Instagramu poprosit své fanoušky, aby Hailey přestali vyhrožovat smrtí.
Text: Jan Houška 24. března 2023

Foto: Getty Images

Selena Gomez požádala své fanoušky, aby přestali posílat výhrůžky smrtí Hailey Bieber, která se na Gomez obrátila kvůli nenávisti, které se jí dostává na internetu v souvislosti s jejich údajným sporem. Ve stories na Instagramu Selena uvedla, že nikdo by neměl zažívat nenávist nebo šikanu a že se zasazuje o laskavost.

"Hailey Bieber se mi ozvala a sdělila mi, že dostává výhrůžky smrtí a nenávistnou negativní kritiku. Vždycky jsem se zasazovala o laskavost a opravdu chci, aby tohle všechno přestalo," napsala zpěvačka.

Hailey Bieber dostává nenávistné zprávy na internetu od února, kdy údajně začal její spor se Selenou. Celá aktuální kauza odstartovala jedním (možná nevinným) TikTokem. Na zmíněném TikToku Hailey a její kamarádky opakovaly anglický text "A neříkám, že si to zasloužila, ale Boží načasování je vždy správné," a fanoušci okamžitě začali spekulovat, že jde o narážku na Selenu, jenž se nedávno údajně styděla za své tělo kvůli fotkám z dovolené.

Od začátku aféry ztratila Bieber více než milion sledujících na Instagramu, Selena se naopak stala nejsledovanější ženou na této sociální síti. Vztah mezi Hailey a Selenou je odjakživa velmi bouřlivý a není se čemu divit, když se jedná o bývalou přítelkyni a současnou manželku Justina Biebera.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné