Celeste Barber bere útokem Netflix, není se čemu divit

Je vtipná, její videa na sociálních sítí boří internet a nyní hraje hlavní roli v seriálu Wellmania. Celeste Barber zkrátka jede.
Text: Kateřina Matoušková a Jan Houška 2. dubna 2023

Foto: Getty Images

Patříte-li k fanouškům Celeste Barber, pak by vaší pozornosti neměl uniknout seriál Wellmania. Premiéru si odbyl 29. března 2023 na Netflixu a skládá se z celkem osmi dílů, tudíž ho bez problému zvládnete zhltnout za víkend.

Seriál byl natočen na motivy stejnojmenné knihy od australské spisovatelky Brigid Delaney a popisuje život kritičky restaurací Liv, jež žije naplno a podle hesla: Live fast, die young. Ovšem jednoho dne se rozhodne otočit svůj život o 180 stupňů a razantně změní svůj styl života.

Komediální seriál Wellmania vás rozesměje a rozhodně se zařadí do žebříčku vašich oblíbenců.   Do hlavní role seriálu nemohl být obsazen nikdo jiný než báječná komička Celeste Barber. Díky ní si ženy při scrollování sociálními sítěmi nepřipadají méněcenné, protože nabízí skutečný pohled na to, jaké to je být normální ženou ve světě nadpozemsky úchvatných žen, které za každých okolností vypadají skvěle.

Až na vás někdy padne splín z toho, že nejste dost hubené, dost fit, nemáte dostatečný thigh gap a tak dále, podívejte se na videa Celeste a hned vám bude líp!

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné