Kde se vzala, tu se vzala – seznamte se, Bobbi Althoff

Od TikToků zaměřených na maminky až po rozhovor s Drakem - tady je důvod, proč teď všichni mluví o influencerce Bobbi Althoff.
Text: Jan Houška 14. srpna 2023

Foto: Instagram.com/bobbialthoff

Je teď vidět všude a je zatraceně vtipná. V roce 2021 se Bobbi poprvé vydala na cestu TIkTokem, kde se zaměřovala především na maminkovský content. Nechala své fanoušky nahlédnout do jejího života během těhotenství, včetně porodu své druhé. Její humor a upřímnost jí brzy zajistil mnoho fanoušků, především právě mezi mladými maminkami.

Bobbi už teď ale nikdo jako "maminkovskou" influencerku nezná. Zásadní zlom v její kariéře totiž přišel teprve před pár měsíci, a to když spustila "The Really Good POdcast". Na rozdíl od svého prostého názvu zaznamenal podcast obrovský úspěch a hostil osobnosti z různých oblastí, od rappera Lil Yachtyho až po podnikatele Marka Cubana. Bobbiin rozhovor s Drakem pak doslova ovládl celý internetem a ukázal na sociálních sítích to, kdo je aktuálně královnou podcastů.

Čím se Bobbi odlišuje od ostatních podcasterů v už tak přeplněném odvětví? Humorem. Její rozhovory jsou "trapné", vybočují ze standardního formátu otázek a odpovědí, takže připomínají spíš komedie. Hodně špatnou komedii, která je ale zároveň strašně vtipná. Její podcastové epizody jsou nahrávány ve formátu videa, které zachycuje zábavné reakce hostů a dodává zážitku zvláštní hloubku.

S raketově rostoucí slávou v poslední době ale přišly i nevyhnutelné fámy. Někteří spekulují o tom, že Bobbi je "nastrčená", a naznačují, že její úspěch možná podporuje "tajný" průmysl, popisuje magazín People. Bobbi se k tomu však postavila čelem a s typickým vtipem zveřejnila video, na kterém tančí na píseň "Barbie World" od Nicki Minaj a Ice Spice, s popiskem: "Oslavuji, protože mě nastrčil průmysl".

Bobbi se narodila 31. července 1997 v Kalifornii a na svůj věk už dosáhla mnoha úspěchů. Je známá nejen na TikToku, ale také na Instagramu a YouTube. Její současné odhadované čisté jmění se pohybuje mezi 400 a 500 tisíci dolary a pochází z různých zdrojů, včetně sponzorovaných příspěvků a partnerství se značkami. Bobbi se zkrátka objevila, rozjela humor a stala se úspěšnou. A to je fér. 

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné