Jamie Foxx je hospitalizován v nemocnici. Co se stalo?

Před více jak třemi týdny byl oscarový herec převezen do nemocnice s vážnými zdravotními komplikacemi. Teď se ozval fanouškům...
Text: Kristýna Schafferová 6. května 2023

Foto: Getty Images

Informaci, že je Jamie Foxx (55) hospitalizován v nemocnici se závažnými zdravotními potížemi, zvěřejnila jeho dcera na Instagramu. Zatímco rodina, kolegové a fanoušci posílají hercovi spoustu sil, lékaři se snaží přijít na to, co se vlastně stalo. Jediná známá věc je, že byl jeho stav život ohrožující... Zdá se ale, že se Jamie začíná uzdravovat, před pár dny o sobě dal dokonce na sociálních sítích sám vědět. 

Jamie byl zrovna uprostřed natáčení nového filmu Back in Action, na kterém spolupracuje s Cameron Diaz. Ta se k hraní vrátila po devítileté pauze, během níž se věnovala převážně rodině. V polovině dubna se ale Jamie při natáčení jedné ze scén zničehonic zhroutil a byl ve vážném stavu převezen do nemocnice. 

Co se stalo není doteď jasné. Zdroj blízký herci sdělil serveru TMZ, že byl Jamie 10. dubna 2023 ráno převezen do nemocnice, a že byl jeho stav natolik vážný, že přijela i jeho rodina, přičemž mnozí z velké dálky. O dva dny později sdílela Jamieho dcera příspěvek na Instagramu, ve kterém nespecifikované zdravotní komplikace potvrdila, poděkovala za všechny modlitby a poprosila o soukromí. 

Před třemi dny, 3. května, se z nemocnice ozval i Jamie, který v příspěvku na Instagramu poděkoval fanouškům za podporu: "Vážím si veškeré lásky!!! Cítím se požehnaně."

Jedním z důvodů jeho problémů může být hercův vysoký krevní tlak, který může způsobovat krevní sraženiny v mozku. Na internetu se také šíří nepodložené diskuze, že za vším stojí očkování proti covidu, které Jamie podstoupil...

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné