Proč je Taylor Swift královnou popu?

Swifties po celém světě slaví, protože královna Tay vyjela na koncertní šňůru. Proč si ji nesmíte nechat ujít ani vy?
Text: Kateřina Matoušková 14. června 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Pokud jste si doposud nemysleli, že Taylor Swift je popovou královnou, po zhlédnutí jejího koncertu změníte názor. Tour je totiž poskládaná z jejích největších hitů a videa a fotografie z Eras Tour zaplavují sociální sítě jako vlna tsunami. Co je na tomto turné speciální? Ve zkratce: všechno.

I pokud se neřadíte mezi fanoušky Tay, fotky a videa z jejího turné vám nemohly ujít. Jsou totiž opravdu všude a lidé, kteří její koncert navštívili, si jej nemohou vynachválit. Taylor Swift totiž předvádí tak neuvěřitelnou show, že si ji užije opravdu každý. Vizuální stránka je stejně báječná jako samotný zpěv. Během celého koncertu se T Swizzle předvede v 16 kostýmech, ale to není vše. Ohromný boom je okolo jejího seskoku z pódia. Taylor totiž doopravdy během koncertu skáče šipku do pódia a fanoušci tento její odchod milují.

A na jaké písně se můžete na koncertu těšit? Zazní všechny největší hity včetně písní You Belong With Me, Love Story, Look What You Made Me Do, ...Ready for it, Lover a 39 dalších. Ano, během koncertu si Swifties vychutnají 44 největších hitů této popové královny a zaručujeme vám, že to bude opravdová jízda. O tom, že do této tour dala Taylor opravdu vše, svědčí i to, že celý koncert trvá přes 3 hodiny a budete si během něj připadat jako Alenka v říši divů. Romantická scéna se změní v lesní palouček a o chvíli později se objevíte na ohnivé show a v uších vám budou znít písně z alba Reputation. Královna popu zkrátka ví, jak své fanoušky potěšit a její show ve vás bude doznívat ještě dlouho po svém skončení.  

Mimochodem, na každém koncertu zazní dvě písně, které se už neopakují na dalších vystoupeních. Nejenom tyto dva songy dělají z každé show jedinečný a neopakovatelný zážitek. Turné bylo zahájeno 17. března potrvá až do 26. listopadu letošního roku.  

A dobrá zpráva na závěr: Stále nebyla oznámena data evropských koncertů, takže ještě máte šanci koupit si svůj lístek. Na viděnou, Swifties.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné