Kde je konec hvězdám z Gossip Girl?

XOXO, Vaše Cosmo 🧡
Text: Kristýna Schafferová 10. listopadu 2022

Foto: Gossip Girl, CW

Kdo by partičku elitních středoškoláků nemiloval? Seriál Gossip Girl sice skončil už před deseti lety, jeho hlavní aktéry ale na televizních obrazovkách nebo v médiích potkáváme dodnes. Jak se změnili a čemu se aktuálně věnují? Pojďte s námi probrat jejich profesní i soukromý život. Dramatický seriál z produkce stanice CW se roztáhl na 6 sérií, které se vysílaly mezi lety 2007 až 2012. Divákům přinesl skvělých 10 let napětí, humoru a láskyplných strastí, hlavním představitelům pak slibně nastartoval kariéru. Co dělají Blake Lively, Leighton Meester, Penn Badgley, Ed Westwick a další dnes?

1. Blake Lively (Serena van der Woodsen)

Z televizní obrazovky zamířila Blake Lively na filmové plátno. Zahrála si ve snímcích jako Věčně mladá, Nebezpečná laskavost, Mělčiny a Rytmická sekce, který natočil režisér stojící za úspěchem Příběhu služebnice. Dva roky po rozchodu s Pennem Badgleym se v roce 2012 provdala za svého hereckého kolegu Ryana Reynoldse, se kterým spolupracovala na filmu Green Lantern. V prosinci roku 2014 se jim narodila dcera James, o dva roky později dcera Inez a v roce 2019 pak dcera Betty. Všechna tři jména můžete slyšet v písničce „Betty“, kterou složila kamarádka Blake Taylor Swift.

2. Leighton Meester (Blair Waldorf)

Kariérně nezahálí ani Leighton Meester. Po ukončení seriálu Gossip Girl se vrhla do nových výzev v podobě sitcomů Single Parents a Making History, v roce 2014 pak debutovala na Broadwayi v divadelní hře O myších a lidech. Kromě hraní se věnuje také hudbě – její první album Heartstrings se setkalo s velmi kladnými recenzemi. Před osmi lety se provdala za Adama Brodyho, kterého můžete znát z Gilmorových děvčat či ze seriálu O.C. Mají spolu dvě děti, dceru Arlo a syna, jehož jméno drží zatím v tajnosti.

3. Penn Badgley (Dan Humphrey)

Krasavec Penn nedávno zazářil v napínavém netflixovém seriálu You, jehož čtvrtá série je prý na dohled. V roce 2017 se oženil se zpěvačkou, dabérkou a herečkou Domino Kirke, s níž na světě přivítal syna Jamese. Penn je také nevlastním tátou zpěvaččina syna Cassiuse, kterého má z předchozího vztahu s hudebníkem Morganem O‘Kanem.

4. Ed Westwick (Chuck Bass)

Kromě Super Drbny má Ed na svém kontě ještě film Romeo a Julie a seriály Podf(u)ck, Wicked City a White Gold. V roce 2017, to zrovna vrcholilo hnutí #MeToo, byl třemi ženami nařčen ze sexuálního napadení, o rok později se přihlásila ještě čtvrtá oběť. Přestože nejprve vše popřel, zanedlouho svá prohlášení ze sociálních sítích smazal. Kvůli nedostatku důkazů herec nebyl nikdy obviněn. Nyní randí s bollywoodskou herečkou Amy Jackson.

5. Chace Crawford (Nate Archibald)

Chace zakotvil v seriálových vodách. Po Super Drbně si zahrál například v nepříliš úspěšném počinu Blood & Oil a naopak v trhácích Banda a Casual. Tři roky se scházel s herečkou Rebeccou Rittenhouse, která se objevila ve snímku Tenkrát v Hollywoodu, v roce 2019 se ale rozešli a Chace je teď oficiálně single.

6. Taylor Momsen (Jenny Humphrey)

Zatímco ostatní z party se herectví věnují nadále, Taylor se rozhodla svou kariéru vyvíjet jiným směrem, konkrétně tím hudebním. Dnes je frontmankou rockové skupiny The Pretty Reckless a své soukromí si střeží.

7. Jessica Szohr (Vanessa Abrams)

Jessicu jsme mohli vidět ve filmu Méďa 2 a v seriálech Městečko Twin Peaks, Kingdom, Shameless a The Orville. I ona se, podobně jako Blake Lively s Pennem Badgleyem, dala během natáčení Gossip Girl dohromady s kolegou – tedy s Edem Westwickem. Pár se ale v roce 2010 rozešel. O devět let později začala herečka randit s hokejistou Bradem Ricardsonem, načež se jim narodila dcerka Bowie Ella.

8. Kelly Rutherford (Lily van der Woodsenová)

I Kelly se stala královnou seriálů, kterých má v životopise uvedených hned několik. Zmiňme alespoň Pretty Little Liars a Dynastii. S bývalým manželem, podnikatelem Danielem Gierschem, má syna Hermés a dceru Helenu, o něž po rozvodu vedl odloučený pár dlouhý právní spor. Opatrovnictví bylo svěřeno Gierschovi, který s dětmi žije v Monaku a Kelly je může pouze navštěvovat. Herečka se nyní podle několika různých zdrojů vídá se scénáristou Chiswellem "Chumem" Langhornem, který je zároveň vášnivým sběratelem umění.

9. Matthew Settle (Rufus Humphrey)

Svůj um v hollywoodský zázrak neproměnil Matthew Settle, který si po Super Drbně zahrál už jen v béčkových snímcích (například ve filmu Ouija o vyvolávání duchů nebo v kýčovité romantice Papíroví andílci). V roce 2015 se jeho přítelkyni Marii Alfonsině narodila dcera Nala, s bývalou ženou Naamou Nativ má pak dceru Aven. Herectví pověsil na hřebík a dnes je hrdým majitelem Brooklyn Gallery.

10. Connor Paolo (Eric van der Woodsen)

Přestože je Connor poměrně aktivní, nehraje v ničem zásadním, co by stálo za zmínku. Co se jeho soukromého života týče, v Gossip Girl ztvárnil postavu gaye Erica, což vyvolalo žhavé spekulace o jeho sexualitě. Přestože to nikdy nepopřel a ani nevyvrátil, byl během let vídán s celou řadou známých dam. Aktuálně se schází s herečkou Grace Van Dien, která si zahrála postavu Chrissy ve 4. sérii Stranger Things.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné