Vy neznáte Kristy Scott? Víme, proč byste ji měli začít okamžitě sledovat

Jste posedlí sociálními sítěmi a den bez TikToku a Instagramu si neumíte představit? Pokud nepatříte k sledujícím Kristy Sarah, představíme vám důvody, proč to okamžitě napravit.
Text: Kateřina Matoušková 8. září 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Rádi se bavíte sledováním vtipných reels a videí na TikToku? Kristy Sarah Scott (@kristy.sarah) je americká influencerka, podnikatelna a filmařka, jejíž obsah vás bude bavit. O tom, jak velký zásah její tvorba má, svědčí její umístění v prestižním žebříčku Forbes 30 pod 30 pro rok 2023.

Co byste o Kristy měli vědět

Kristy Scott se narodila 17. května 1995 a na sociálních sítích je aktivní od roku 2010. Za tu dobu si vybudovala ohromnou fanouškovskou základku a společně se svým manželem, kuchařem Desmoned Scottem, si vytvořili slušné online impérium. Společně totiž natáčejí videa, která publikují na Youtube pod společným účtem THE SCOTTS.  

Při sledování tvorby Kristy se můžete těšit na spoustu pranků a videí, která zahrnují zkoušení obuvi a oděvů v extrémních podmínkách. Jak moc extrémních? Věřte nám, že to chcete vidět na vlastní oči.  

Nechybí ale ani tvorba pro rodiny, protože sama je matkou dvou malých synů. Chybí-li vám inspirace na to, jak zabavit své děti, určitě vás některá z jejích videí zaujmou a inspirují.

Šaty od SKIMS sdílela samotná Kim

Jedno z nejnovějších videí z dílny Kristy, ve kterém zkouší co vydrží šaty SKIMS, přesdílela do svého stories i samotná jejich tvůrkyně Kim Kardashian.

Co vám sledování sociálních sítí Kristy Scott přinese? Rozhodně bolavou bránici od smíchu a potvrzení toho, že život je nutné brát s nadhledem.

Kateřina Matoušková

@kata_matouskova

Jsem závislá na kávě, komediálních seriálech a cestování. Vždy mám u sebe knížku a již dávno jsem ztratila přehled o všech svých tetováních.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné