Hailey Bieber si oblíbila suchý pleťový olej za necelé čtyři stovky

Čím to, že má Hailey tak zářivou pleť? Tady je odpověď...
Text: Kristýna Schafferová 28. srpna 2023

Foto: Instagram (@haileybieber)

Hailey Bieber proslavil nejen sňatek s Justinem, ale také její zářivá pleť, která si vysloužila i vlastní označení: glazed donut skin. Čím to ale je, že její obličej září a leskne se, aniž by působil mastně nebo zatíženě? A proč tenhle vzhled chce většina z nás také? Jedna odpověď mluvící za všechno: Haileyna pleť je především zdravá. Modelka pak samozřejmě ještě používá produkty, které její přirozený glow krásně podpoří. A jeden z nich si můžete nově koupit i u nás.

Hailey se na sociálních sítích často svěřuje se svou oblíbenou kosmetikou a rituály, které dělá pro bezchybnou pleť. Patří mezi ně samozřejmě její vlastní značka Rhode, ale nejen ta. Justinova milá si oblíbila i řadu známých brandů jako je např. Augustinus Bader, Avène nebo přírodní kosmetika Weleda. A právě ta nedávno uvedla na trh nový produkt - suchý pleťový olej Skin Food Ultra-Light Dry Oil, který pokožku hydratuje, vyživuje a dodává jí zářivý glow. A pozor, stojí jen 379 Kč.

Olej obsahuje extrakt z měsíčku, heřmánku, violky a rozmarýnu plus slunečnicový a jojobový olej, které pomáhají obnovovat kožní bariéru a zadržují v pleti tolik potřebnou hydrataci. Pokožka je pak hebká, pružná, odpočatá a nechybí jí glow! Používat lze samostatně na obličej i celé tělo, nanášet ho ale můžete také na krém nebo make-up. 

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné