8 praktických cestovních beauty taštiček, které můžete vzít kamkoliv

Vaše obvyklá kosmetická taštička připomíná pouštní výbavu US Army, na což jste nemysleli, když jste odklikávali "cestuji jen s příručním zavazadlem"? Co s tím? Víme!
Text: Kristýna Schafferová 24. července 2023

Foto: Getty Images

Konečně jedete k moři, a přestože si vystačíte s plavkami, dvěma tričky a nějakým tím plážovým přehozem, při představě, že doma necháte svůj oblíbený hydratační krém, tělové mléko a další beauty must-haves se vám orosí čelo. Zapomeňte na hotelové produkty, které většinou napáchají víc škody než užitku, a místo toho se vybavte praktickou cestovní taštičkou. Výhoda č. 1 - budete mít své ověřené oblíbence pořád u sebe. Výhoda č. 2 - nemusíte nic nikam přelévat ani měřit, jsou připravné přímo na palubu letadla. Výhoda č. 3 - většina z nich má fakt krásné látkové taštičky, které se vám budou hodit i po návratu. 

O jakých že je řeč? 

Nenašli jste mezi taštičkami to, co hledáte, nebo nutně potřebujete? Pak mrkněte do nabídky svých top kosmetických značek - řada z nich nabízí mini velikosti bestsellerů, kterými si svou výbavu můžete doladit. Anebo si pořiďte šikovné prázdné nádobky, které před odletem stačí jen naplnit, případně nahraďte tekuté šampony, sprcháče a krémy tuhými variantami. Přinášíme malý výběr všeho, co by se vám na cestách mohlo ještě hodit:

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné