FAnn pomáhá dětem. Připojíte se?

Spojte příjemné s užitečným. Za nákup produktů Gosh Copenhagen ve FAnn parfumériích přispějete Nadačnímu fondu FAnn dětem.
Text: Redakce 24. července 2023

Foto: FAnn

Přemýšlíte nad novou dekorativní kosmetikou? Pokud si ji teď koupíte od značky Gosh Copenhagen (ve FAnn parfumériích), můžete udělat něco dobrého nejen pro svou krásu, ale i pro děti, které pomoc potřebují. Celé léto, tedy v červenci a v srpnu, totiž probíhá akce s touto dánskou značkou, přičemž z každého prodaného kusu poputuje rovných 20 Kč do Nadačního fondu FAnn dětem. 

FAnn parfumerie se téměř od počátku svého vzniku v roce 1991 angažují v celé řadě charitativních projektů ve prospěch dětí – ať už jde o spolupráci s nadací Naše dítě, o mnohaleté projekty s Českým výborem pro UNICEF, s nadací Modrý hroch, i o řadu dalších pomocí konkrétním osobám (například paruka pro Terezku, přispění dětským domovům...).

Gosh Copenhagen se v poslední době dostala do popředí tak díky široké nabídce veganských produktů s prestižní atestací Allergy Certified, která deklaruje, že riziko vzniku alergické reakce po použití této kosmetiky je zcela minimální. 

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné