Předehra podle zvěrokruhu. Pozor, hrozí opakované výkřiky vašeho jména! 🔥

Psssst… Nikdo neříká, že nemůžete vyzkoušet všech dvanáct způsobů!
Kristýna Schafferová 17. října 2022

Cosmopolitan

Astrologie přináší sexuální revoluci. Právě teď je totiž Uran, planeta rebelie, ve znamení Býka, kde setrvá až do roku 2025. Tato jiskřivá konstelace nás vybízí k prozkoumání vlastní sexuality a hodnot. Jistě, orgasmus nám sice nedopomůže k zaplacení příští splátky hypotéky, ani neurovná napjaté vztahy s matkou, na druhou stranu dokáže dobrý sex zlepšit náladu, spánek i zdraví. Jen blázen by o něho nestál.

Součástí dobrého sexu je samozřejmě předehra, a protože se každému líbí něco jiného, sepsali jsme pro vás 12 různých způsobů, o kterých hvězdy tvrdí, že udělají dobře vám i partnerovi. Načerpejte postelovou inspiraci a připravte se na spoustu intimních výbuchů!

~ Beran (21. 3. - 20. 4.) ~ 

Vyzkoušejte sexting Berany maximálně vzruší odvaha a sebevědomí. Tak neváhejte, vezměte do rukou telefon a pošlete svému drahému lechtivou SMSku nebo rovnou hanbatou fotku. Už jen z toho, že vás to napadlo, se nebude moct dočkat vašeho příštího rande. Nestyďte se – být odvážná je zatraceně sexy!

~ Býk (21. 4. - 21. 5.) ~

Pochutnejte si na jahodách, čokoládě a šlehačce Býci potřebují sex procítit. A přestože se o nich traduje, že jsou poněkud materialističtí, není to tak úplně pravda. Touží po pozornosti, pevném objetí a vědomí, že na nich tomu druhému záleží. A jak jinak dát svou lásku najevo, než sexy jídlem, jako jsou jahody v čokoládě a s bohatým množstvím šlehačky (kterou můžete samozřejmě aplikovat i jinam?

~ Blíženci (22. 5. - 21. 6.) ~

Dvě slova: Nahota. Twister. Pozornost energických Blíženců si musíte zasloužit. Rychle se totiž začnou nudit, což znamená, že je třeba vědět, jak na ně. Dobrou zprávou ale je, že jakmile aktivujete jejich mysl, tělo se okamžitě přidá. Co takhle zábavná hra, která vás oba hezky rozpohybuje? Třeba Twister v rouše Evině?

~ Rak (22. 6. - 22. 7.) ~

Hlavně netlačte na pilu To, o čem Raci tajně sní, jsou něžné polibky a laskavá slova. Sevřete svou drahou polovičku v náručí, šeptem se jí vyznejte ze svých citů a užívejte si vzájemnou blízkost. Recept na dokonalý večer? Pohovka, lahev vína, Netflix a spoooousta mazlení.

~ Lev (23. 7. - 22. 8.) ~ 

Pořiďte si žhavý kostým Zdravotní sestřička, roztleskávačka nebo snad tajná agentka…? Mít po boku Lva je jako příslib nekonečné zábavy a intimních zážitků. Jako nejlepší předehru vnímá toto ohnivé znamení hru na role, které vyburcují vaši fantazii a donesou vás až ke hvězdám. A protože Lvům záleží na tom být ve všem nejlepší, nezapomeňte je po jejich extra výkonu náležitě pochválit.

~ Panna (23. 8. - 22. 9.) ~

Obklopte se bublinkami Panny se, oproti jiným znamením zvěrokruhu, v posteli málokdy utrhnou ze řetězu. Není to proto, že by byly prudérní, jen jsou zdravě uvědomělé. Dokažte svému milenci ve znamení Panny, že respektujete jeho touhu po čistém povlečení a před samotným sexem se spolu nejprve vykoupejte. Sprchový olej a kluzké doteky na nahém těle vás zaručeně rozpálí.

~ Váhy (23. 9. - 23. 10.) ~

Koncentrujte se Váhy udělají vše, co svému miláčkovi na očích vidí a zaslouží si, abyste jim jejich přístup oplatila stejnou mincí. Pokud je vaše polovička ve znamení Vah, připravte pro něho dokonalý večer, v jehož středu bude jen on. Pokliďte, uvařte večeři a po domácí svíčkové mu naservírujte žhavou masáž, orální sex, nebo cokoliv, co si jen bude přát.

~ Štír (24. 10. - 22. 11.) ~

Zavřete oči Pokud chcete svést Štíra, potřebujete mu odebrat veškerou kontrolu nad situací. Zavažte mu oči a pak mu barvou, jídlem nebo kostkami ledu malujte po těle milostné vzkazy. Pokud na to váš partner kývne, máte navíc jistotu, že je váš vztah plný důvěry. A důvěra plodí ty nejzajímavější zážitky.

~ Střelec (23. 11. - 21. 12.) ~

Dejte šanci něčemu novému Mít v posteli Střelce je jedno velké dobrodružství. Fantazie a přímočarost tohoto znamení nezná mezí, z čehož můžete těžit i vy. Rozviňte jeho představy – zeptejte se ho, co se mu v posteli opravdu líbí a zda je něco, co by rád vyzkoušel a dosud neměl příležitost. Buďte tou, která splní jeho nejtajnější přání.

~ Kozoroh (22. 12. - 20. 1.) ~

Ujasněte si, kdo je tady šéf Kozoroh je velmi pořádkumilovné znamení, což se projevuje i v posteli. Zkuste si zahrát sexy hru, že je váš milenec šéf a vy jeho sekretářka, služebná,… Cokoliv! Nechte ho velet. A pak převezměte iniciativu a ukažte mu, že i vy umíte být přísná.

~ Vodnář (21. 1. - 20. 2.) ~

Zjistěte, že nic není tabu Vodnář je inovátorem zvěrokruhu a do sexu přináší svěží vítr. Předehra podle jeho gusta má podobu bourání intimních tabu. Ať už vás v tuto chvíli napadne cokoliv, i ta nejvíc bláznivá zkušenost, zkuste se o ní před svým miláčkem zmínit. Experimentujte a nejděte společnou cestu, která vás bude bavit oba.

~ Ryby (21. 2. - 20. 3.) ~

Zaměřte se na doteky Ryby milují doteky, stejně tak je ale vzruší i jejich absence. Při vašem postelovém dostaveníčku se oddejte masáži horkým voskem nebo společně poslouchejte erotickou nahrávku, aniž byste jeden na druhého sáhli. Nechte se unášet sexuální meditací a jen pozorujte, jak to v houstnoucím vzduchu jiskří.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné