Mayský horoskop: Nastává období Orla. Na co se můžeme těšit?

Další etapa 13 dnů je tady... Pokud přemýšlíte nad změnou práce, nebo si chcete říct o povýšení, nastává teď ten správný čas.
Text: Robert Policar 22. února 2023

Foto: Getty Images

Mayové byli geniální. Od architektonických skvostů, které dokázali postavit až po propracované písmo a v neposlední řadě astrologii. V té byli obzvlášť silní. Mayský horoskop se ale od toho našeho krapet liší. Období se střídá po 13 dnech a přináší pro všechna znamení stejné příležitosti. Což se hodí – pokud potřebujete vyřešit svůj nefunkční vztah nebo si třeba chcete říct o navýšení platu, vyplatí se počkat na ten správný mayský čas. Dnes nastává období Orla (1-Men), které bude trvat až do 6.3. A vyzývá nás, abychom do všeho dali to nejlepší. 

Orel patří k západním znamením, které jsou známy svou moudrostí a hlubokou introspekcí. Do všech záležitostí dejte to nejlepší ze sebe a v žádném případě o sobě nepochybujte ani se nekritizujte. Stačí, když uvidíte, co je třeba udělat právě teď. Mějte odvahu jít za svým nejlepším možným osudem a spojte se s lidmi, kteří vám chtějí opravdu pomoci. Dovolte si prožívat úspěch a nebojte se toho. Strach z úspěchu je téměř stejně obvyklý, ne-li častější než strach z neúspěchu. Ať se ocitáte v jakékoli části svého příběhu, nastal čas na odvážný let. Proste o hojnost všeho dobrého a očekávejte nezvyklá řešení vašich životních výzev.

Tělo & hmotné záležitosti

Zamyslete se nad svými každodenními záležitostmi a snažte se z každého okamžiku vytěžit maximum. Když spíte, připravte se na učení, které může přijít z rovin vašich snů. Choďte vzpřímeně, uvolněně a hlavně bděle. Jezte zdravěji a naslouchejte moudrosti svého těla, které přesně ví, co je ve vašem konkrétním případě to nejlepší. Dovolte si úspěch a zapomeňte na všechny vaše domnělá selhání, protože to byly jen stupínky k tomu, abyste dosáhli něčeho mnohem většího, než si sami dokážete představit. Experimentujte s různými druhy fyzického cvičení a vyberte si to, co vám vyhovuje nejvíce.

Rovina mysli

Nastal čas se posunout dál. Unavuje-li vás momentální zaměstnání, je to možná znamení vyzkoušet něco nového. Nebojte se riskovat, ale zároveň si vytvořte silnou vizi, která vás ponese směrem k vaší ideální práci. Vzpomeňte si na všechny své brigády, příležitostné práce i zaměstnání, kterými jste již prošli. Možná si uvědomíte, že vás život řídí tajemnými kroky, nad kterými sami můžete zpětným pohledem žasnout. Buďte vděční za všechno, co prožíváte v přítomnosti, protože to je další schod k realizaci vašich nejtajnějších profesních snů. Rozšiřte tedy pole své působnosti nebo požádejte o povýšení.

Vztahy: milostné i přátelské

Nečekejte na to, až se váš partner nebo partnerka změní, ale dejte do svého vztahu ty nejlepší kvality. Kdyby se toho druhá strana nevážila, časem přijde o velmi výjimečného člověka, kterým jste. Dívejte se tedy na svého partnera jako na zrcadlo vaší vlastní sebelásky. Pokud se pořád nemáte rádi, ten nejbližší vám bude často velmi přesně a zároveň i nevědomě jitřit vaše rány. Obklopte se lidmi, kteří vám rozumí beze slov a vyhýbejte se těm, kterým máte tendenci pořád něco vysvětlovat. V následujících dvou týdnech můžete potkat někoho výjimečného, kdo vám neobvyklým způsobem pomůže.

Rovina ducha

Mohou se dít opravdu velké věci, protože o orlu se říká, že lítá nejblíže slunci. Můžete učinit kvantový skok ve vašem duchovním nebo osobnostním vývoji, bude to však vyžadovat odvahu. Ne každý je zvyklý létat tak lehce na vlnách úspěchu jako orel. Můžete se to však naučit. Nejdříve se podívejte do všech tří časů, kterými jsou minulost, přítomnost a budoucnost. Pak se naplno ponořte do přítomného okamžiku a věnujte se jen těm činnostem, které souvisí s vašim nejvyššími aspiracemi. Sledujte svůj noční život a očekávejte sny, jež mohou změnit váš život k lepšímu.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné