Březnový horoskop pro všechna znamení. Btw všechno nejlepší Ryby!

Hvězdy by vám chtěly něco říct... Už zase!
Text: Kristýna Schafferová a Robert Policar 1. března 2023

FOTO: ARCHIV HMI

~ Ryby (21. 2. - 20. 3.) ~

Až se vrátíte ze své narozeninové party, můžete začít slavit znovu, tento měsíc se budete cítit královsky. Pochmurná nálada se rozplyne, starosti odplují – možná je to tím, že se pomalu, ale jistě blíží jaro a svět začne zase brzy vonět a kvést. Vše pak vyvrcholí 20. března jarní rovnodenností, což je jeden z osmi hlavních ohňových svátků v roce, který naplno oznamuje začátek něčeho nového. Navíc do vašeho znamení vstoupí Saturn, což značí, že vás čeká mnoho práce a také přiležitostí, jak ulevit od bolesti druhým. Dobrou zprávou je, že se budete cítit užiteční a zvedne se vám nálada.

~ Beran (21. 3. - 20. 4.) ~

Blíží se vaše narozeniny, což je skvělá příležitost zamyslet se nad tím, co vlastně od života chcete. Odpočívejte, reflektujte a sledujte, co se kolem děje. Cíle nechte chvíli stranou a spíš se zaměřte na vlastní nitro. Připravte se na fresh start!

~ Býk (21. 4. - 21. 5.) ~

Že by se ručička vah konečně nachýlila na stranu s názvem odpočinek? Zpomalte a užijte si trochu pohody. Svět se mění a vy můžete těchto změn využít ve svůj prospěch. Jestli někoho chcete poslouchat, pak svoje tělo. Vnímejte ho a splňte mu všechna přání!

~ Blíženci (22. 5. - 21. 6.) ~

Vypadá to, drazí Blíženci, že tento měsíc prožijete jako ve snách. Zdát se vám budou barevné živé příběhy, které vám svou podstatou chtějí něco naznačit. Ponořte se do nich hlouběji a probírejte je se svým okolím – když nic jiného, aspoň máte téma k hovoru.

~ Rak (22. 6. - 22. 7.) ~

Ve vesmíru se začíná vířit hvězdný prach: Prý všichni Raci světa odkládají samotu na věšák a hledají spřízněnou duši. A bude jim přáno. Pokud jste zadaní, vyměňte flirt za pomoc potřebným. Nebojte se také ukázat druhým svou soucitnou tvář.

~ Lev (23. 7. - 22. 8.) ~

Máte za sebou těžkých pár měsíců, samá práce a téměř žádná zábava – to si přímo říká o nápravu! Najděte si také čas a zasněte se ohledně své ideální budoucnosti… Že zahrnuje bláznivé plány? Nevadí, právě teď je skvělá příležitost se do nich pustit!

~ Panna (23. 8. - 22. 9.) ~

Ocitáte se na půli cesty vašeho osobního roku, tak se dejte do všeho, na čem vám opravdu záleží. Podívejte se na svůj život z ptačí perspektivy a definujte si v něm takové cíle, které odpovídají vašim dovednostem. A v žádném případě se nepodceňujte.

~ Váhy (23. 9. - 23. 10.) ~

Jestli je někdo opravdu společenský, pak určitě vy. A v březnu budete ve svém živlu – samá akce a party, kde budete moci navázat nové kontakty. Že to někdy nejde podle vašich představ? Převezměte iniciativu a lidi si vybírejte podle intuice.

~ Štír (24. 10. - 22. 11.) ~

Vždy vás lákalo nadpřirozeno a astrologické jevy? Teď se tedy vyplatí je prozkoumat hlouběji. Meditujte, navštivte věštkyni nebo si zajděte ke kartářce. Třeba vám karty potvrdí to, co říkají hvězdy: Pokud se na někoho zlobíte, zkuste mu odpustit.

~ Střelec (23. 11. - 21. 12.) ~

Vy jste někdy jako neřízená střela, že Střelci? Tento měsíc vyměňte klouzání po povrchu za sondu do svého nitra… Snažte se lépe volit slova, protože ne každý se dokáže tak rychle otřepat jako vy. Svou akční náladu můžete zužitkovat během výletů.

~ Kozoroh (22. 12. - 20. 1.) ~

Vaše laskavost je pověstná. Vám ale někdy může být až na škodu. Odevzdejte proto všechnu zodpovědnost za druhé a zaměřte se jen na to, co vám opravdu dává smysl. Co jiného by to mělo být než vy sami? Zajděte si třeba na masáž nebo do lázní.

~ Vodnář (21. 1. - 20. 2.) ~

Víte, co je fajn? Sdílení… Podělte se s blízkými o radosti a rozložte starosti, které tak pozbydou na významu. Protože tento měsíc vstupuje do vašeho znamení Pluto ohlašující pokrok, využijte všech příležitostí, které se vám nabízejí

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné