Už máte svoji maxi sukni?

Hola, hola, denim volá! Tady se můžete inspirovat.
Text: Jan Houška 4. září 2023

Foto: Getty Images

Denim je nikdy nekončící módní záležitostí. Jeho přizpůsobivot je bezkonkurenční, ať už mluvíme o džínách nebo bundách. Letos se navíc do popředí dostává džínová maxi sukně. Dlouhá splývavá silueta totiž kombinuje ležérní pohodlí s módním designem. Hola, hola, denim volá!

Výhodou denimové sukně je především to, že se dá jednoduše kombinovat. Vemte si obyčejné bílé tričko nebo tílko. Obujte pohodlné tenisky (třeba adidas Samba) nebo sandálky a můžete vyrazit. Sukně se navíc nehodí pouze na odpolední procházky. Skvělou možností je i na večer, stačí zkombinovat třeba s crop topem a kabátem. Siluetu postavy pak navíc můžete podpořit třeba podpatky.

A nebojte, maxi sukně není jenom trendem pro tohle léto. V chladnějších měsících můžete džínovou maxi sukni navrstvit na punčocháče nebo legíny. Zkombinujte ji s příjemným svetrem a kotníkovými botami. Přihoďte šálu a čepici a jste připraveni na zimu.

Další výhodou denimové sukně je to, že skvělé kousky najdete třeba i v sekáčích. Džínová maxisukně je víc než jen trend, je to nadčasový kousek, který lze stylizovat na nespočet způsobů. Vždy si nezapomeňte vybrat sukni, která vám dobře padne a doplní tvar vaší postavy. Experimentujte s různými vzhledy a najděte to, v čem se budete cítit sebevědomě a stylově.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné