Rihanna představila novou mateřskou kolekci Savage X Fenty

Mezitím, co se světem šíří stále nepotvrzené zvěsti o tom, že porodila druhé dítě, představuje Rihanna inovativní a svůdnou mateřskou řadu pro moderní matky, která spojuje pohodlí s ikonickým stylem.
Text: Jan Houška 14. srpna 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Když se řekne těhotenské oblečení, tak se nám všem asi vybaví klasické nevzhledné, ale zase pohodlné kousky. Rihanna se ale rozhodla toto vnimání rozbít.opová zpěvačka nedávno prostřednictvím své známé řady spodního prádla Savage X Fenty debutovala s těhotenskou kolekcí, jejímž cílem je bezchybně spojit pohodlí se smyslným vzhledem.

Rihanna je, co se týče těhotenské módy, průkopníci. (Všichni si vzpomínáme na průhledné šaty od Diora, které si vzala před dvěma lety během těhotenství na pařížský fashion week). Tento okamžik dokázal, že nastávající matky se nemusí vyhýbat módě ani se cítit méně powerful. 

Nová mateřská kolekce se skládá ze tří exkluzivních braletek: Savage X Cotton Maternity Bralette, Floral Lace Maternity Bralette a Savage Not Sorry Maternity Bralette. Tyto braletky byly vytvořeny s jedinečnými prvky, jako kojící popruhy, nastavitelná ramínka a uživatelsky přívětivé zapínání. Součástí kolekce je také oversized tričko s  nápisem "Make More Babies".

Barevná paleta této kolekce odráží sofistikovanou identitu Savage X Fenty s odstíny jako "Black Caviar", "Purple Lavender", "Platinum Grey" a "Navy Blue". Kolekce zajišťuje, že ženy všech velikostí mohou své těhotenství pojmout s elegancí a pohodlím, a nabízí velikosti od XXS do 4X.

Ve svém prohlášení o svém nejnovějším počinu Rihanna zdůraznila, že je důležité, aby se těhotné a kojící matky cítily sexy a sebevědomě. "Chci lidem připomenout, že i v rodičovství můžete být sexy a cítit se dobře," řekla.

V posledních dnech se na internetu objevily zprávy, že zpěvačka už porodila své druhé dítě. Oficiálně zatím ale nebylo nic potvrzeno. Zpěvačka druhé těhotenství oznámila v zimě na Superbowlu. První syn, kterého má s rapperem ASAP Rockym, se narodil minulý rok v květnu.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné