Olivia Wild, Hillary Duff nebo Vanessa Hudgens. Herečky si zamilovaly stejnou prošívanou bundu

A dokonce je v několika barevných variantách!
Text: Jan Houška 5. dubna 2023

Olivia Wild, Hillary Duff, Vanessa Hudgens, Lucy Hale a Emma Roberts. Co tyto herečky spojuje? Všechny si na jaře zamilovaly jednu a tu stejnou prošívanou bundu od značky Free People.

Jedná se o Dolmain prošívanou lehkou bundu a Olivia Wilde je poslední hvězdou, která  v ní byla spatřena a minulý měsíc ji měla několikrát na sobě. Zajímavostí je, že se nejedná ani o nijak předražený kousek. Bunda stojí v přepočtu necelé čtyři tisíce korun.

Oversized design bundy se v současné době dodává v šesti barvách, od hnědé a černé po tmavě zelenou a hořlavě oranžovou. První herečkou, která se bundou pochlubila, a to už v roce 2020, byla Emma Roberts, jenž si bundu pořídila v žluté barvě.


Největším fanouškem bundy je ale bezesporu Hillary Duff, která ji nosí celoročně a úplně všude. Ať už vyrazí na společenskou akci nebo jde na večeři se svým manželem.

Navíc to není jediný pohodlný kousek od značky Free People, který si získal ohlas hvěd. Kaia Gerber a Hailey Bieber si oblíbily fleecovou bundu Hit the Slopes, která stojí něco málo přes tři tisíce korun.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné