Olivia Rodrigo. No-Pants Trend. Nová hudba.

Olivia Rodrigo se připojila k trendu posledních měsíců a nahodila outfit bez kalhot. Ten navíc okořenila nádechem grunge devadesátek. Je tedy čas zahodit kalhoty?
Text: Jan Houška 1. června 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Olivia Rodrigo se přidala k řadě celebrit, které se hlásí k trendu no-pants. Na nedávném příspěvku na Instagramu se vyfotial, jak sedí se zkříženýma nohama v líčírně, má žlutočervené tričko s potiskem, černé vysoké Conversky, průhledné půnčocháče a žádné kalhoty. Outfit navíc doplňila červernou rtěnkou, rozpuštěnými vlasy a jemnými visacími náušnice.

Oliviin post, ke kterému napsala pouze srdíčko, sice vypadá na první pohled obyčejně, ale po bližším zkoumání si je možné všimnou potencionální narážky na novou hudbu. (Alespoň to si teda myslí fanoušci). V pozadí fotky je totiž na nástěném kalendáři zakroužovaný 30. červen.

Fanoušci netrpělivě čekají na novou hudbu od Olivie od vydání alba "Sour" v květnu 2021. Zpěvačka už dříve naznačila, že novou muziku vydá v tomto roce, takže vyznačené datum v kalendáři pochopitelně vyvolalo mezi fans rozruch a spekulace.

Ano, vypadá to, že módní svět promluvil a kalhoty jsou už passé. Špičkoví návrháři jako Bottega Veneta, Coperni a Tom Ford poslali modelky při přehlídkách kolekcí pro jaro 2023 ve spodním prádle. Christian Siriano a Prabal Gurung také představili podobné styly na newyorském fashion weeku.

Odvážný trend si rychle osvojily i celebrity v čele s Kylie Jenner. Jenner se v září na přehlídce značky Loewe odvážně předvedla v kalhotkách za 490 dolarů, které si oblékla s tílkem a černými neprůhlednými punčochami. Do no-pants trendu už naskočila i třeba Hailey Bieber, Beyoncé, Rihanna a Ariana Grande.

Chodit bez kalhot si oblíbily nejen celebrity, ale i influenceři a běžní lidé. Proč se tedy nezbavit kalhot a nepřijmout tento odvážný trend? Koneckonců, už není co ztratit, kromě kalhot teda...

Jan Houška

@yanhoechka

Editor Cosmopolitan.cz miluje skandinávskou kinematografii, americkou literaturu, italskou gastronomii a cestování vlakem po českých luzích a hájích.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné