Jedna kšiltovka vládne všem

Kšiltovka za pár stovek, kterou v poslední době nemůže z hlavy sundat Kendall Jenner nebo Taylor Swift.
Text: Jan Houška 9. září 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Hledáte kšiltovku, která obohatí váš každodenní outfit? Co takhle zkusit tu, kterou momentálně nosí půlka Hollywoodu? Klasická chino čepice Ralph Lauren v posledních týdnech chránila před paparazzi tváře hvězd, jako je Jennifer Lawrence, Kendall Jenner - a nejnověji  i Taylor Swift.

Taylor kšiltovku zvolila k volným černým lněným kalhotům a černému topu. Kendall Jenner si zase vzala modrou k béžovým šatům. Jedná se zkrátka o doplněk, který se hodí snad ke všemu. 

Kenny kolegyně Elsa Hosk a Bella Hadid byly v této kšiltovce a šatech spatřeny také - ale žádná celebrita není větší fanynkou Ralpha Laurena než Jennifer Lawrence, která kšiltovku zařadila do svého každodenního outfitu. 

Kšiltovka Ralph Lauren Chino je vyrobena z odolného bavlněného materiálu a je nejen pohodlná, ale také všestranná, takže (jak už bylo řečeno) je základním doplňkem mnoha šatníků. Design čepice je jednoduchý, ale zároveň sofistikovaný a často se dodává v řadě odstínů. Jedním z jejích výrazných prvků je charakteristický vyšívaný hráč póla, logo značky Ralph Lauren, pečlivě zpracovaný 982 jednotlivými stehy.

Takže pokud hledáte do svého šatníku nový doplněk. Ať už na každodenní nošení nebo na pláž, popřípadě na sport. Kšiltovku od Ralpha Laurena doporčuje Kendall Jenner i Jennifer Lawrence. 

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné