Christina Aguilera založila vlastní značku lubrikačních gelů. Miluju mluvit o sexu, říká zpěvačka

Někdy to tam "dole" prostě bez zjevného důvodu nechce spolupracovat. Své o tom ví i zpěvačka Christina Aguilera, která nově založila společnosti Playground, značku specializující se na osobní lubrikanty. Ano, konečně někdo udělal lubrikanty, které vypadají hezky i esteticky.
Text: Jan Houška 30. března 2023

Foto: Getty Images

Přiznejme si, že někdy věci v životě prostě nejdou hladce. Někdy se ocitneme ve svízelné situaci, a není to ten druh svízelnosti, který bysme chtěli. V tu chvíli přichází na řadu lubrikant. A nově můžeme sáhnout i po lubrikantu od Christiny Aguilery.

Christina Aguilera je totiž další celebritou, která se snaží podpořit sexuální zdraví, a stala se spoluzakladatelkou a welness poradkyní společnosti Playground, která se specializuje na osobní lubrikanty. "I když mi bylo 21 let, vždy jsem se bavila o lubrikantech. Vždycky jsem o sexu ráda mluvila," řekla zpěvačka Cosmopolitanu.

"Existuje mnoho praktik, kdy mám orgasmus, který jsem ve svých dvaceti letech neměla. Čím víc toho zkoumáte, tím víc toho objevujete," svěřila se dále Christina.

Společnost Playground v současnosti nabízí čtyři lubrikanty na vodní bázi - Love Sesh (25 dolarů), Date Night (25 dolarů), Mini Escape (25 dolarů) a After Hours (25 dolarů). Všechny jsou inzerovány jako rostlinné, veganské a obsahují složky včetně kyseliny hyaluronové, bambusového extraktu a vitaminu E.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné