Za každým dobrým songem stojí rozchod

Demi Lovato se svěřila, že hit "Cool for the Summer", který tohle léto opět ožil, je inspirován skutečným románkem se slavnou ženou.
Text: Jan Houška 15. září 2023

Foto: Getty Images

Demi Lovato, která je známá nejen díky svému talentu, ale také tím, že bojuje za queer komunitu, vystoupila před pár dny na předávání cen MTV VMA. Mezi songy, které předvedla, byl i hit "Cool for the Summer". Ano, je to ta písnička, na kterou to rozjížděla s drinkem v ruce Taylor Swift. (Milujeme to).

V nedávném rozhovoru v pořadu Howarda Sterna Demi pozradila, že písnička byla ovlivněna skutečným románkem se známou celebritou. Howard byl zvědavý, a tak se zeptal, zda si dotyčná osoba uvědomuje, že píseň ovlivnila. Demi prozradila, že dotyčná celebrita o tom nemá ani tušení. 

Demi každopádně naznačila, že se jedná o kolegyni z branže. O koho se jedná, se ale rozhodla držet pod pokličkou, zejména kvůli svému současnému vztahu s přítelem Jutesem.  "Rozebírat to teď by nebylo na místě," poznamenala zpěvačka.

Máme ale dobrou zprávu. Fanoušci si mohou poslechnout novou verzi "Cool for the Summer" na Demiině albu REVAMPED, které vyšlo včera. Album je plné rockových provedení jejích klasických skladeb. Píseň, která původně vyšla v roce 2015, od té doby vzala TikTok útokem a pochvalně se o ní vyjádřily významné osobnosti jako Bowen Yang, Matt Rogers a dokonce i  právě Taylor Swift.

Song se tak přidává k celé řadě hitů, které předcházel bolestivý rozchod, ze kterého se autor chtěl vypsat. Namátkou stačí zmínit I Will Survive od Glorie Gaynor, Someone Like You od Adele nebo třeba Cry Me A River od Justina Timberlakea. 

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné