OPEN AIR: Vychází červencové číslo Cosmopolitanu se suchým šamponem Batiste jako dárkem

Pohodlně se usaďte, nastavte si na telefonu letový režim a začtěte se do červencového čísla Cosmopolitanu se zpěvačkou, tanečnicí a herečkou Zeou na obálce. A můžete se těšit i na super dárek - suchý šampon Batiste.
Text: Redakce 21. června 2023

FOTO: JAKUB GULYÁS; STYLING: LENKA KERMES (SE ŠPERKY APART); MAKE-UP A VLASY: MICHAELA OHEMOVÁ (S PRODUKTY YSL); PRODUKCE: IVONA PETRUŽÁLKOVÁ

Ať jste v obraze

Obvyklá dávka novinek z rubriky On the Radar vám představí všechno, co je potřeba tento měsíc vědět. Začíst se můžete také do nepřekonatelného fejetonu Martina Váši a omrknout wish list šéfredaktorky Adély. 

Vyrážíte na festival? Pak...

... si prostudujte naše módní stránky. Číhá mezi nimi inspirace nejen na open air outfity, ale i nejdůležitější koncerty a akce pod širým nebem. Poradíme s výběrem bot (taky jste v neustálém rozporu, jestli kovbojské kozačky anebo sexy sandály? Víme, co s tím: noste obojí!) a posvítíme si na aktuální trend, který nás nabádá: přestaňte nosit kalhoty! Fashion editor Cosma Václav Zieba se zaměřil na hot kousky na léto a módní guru Lucie Kratochvílová vám ve své rubrice Decoder přiblíží styl královny 90´s minimalismu Carolyne Bessette Kennedy. 

Jak Zea tančí do rytmu svého srdce

Červencovou coverstar je umělkyně Zea - zpěvačka, tanečnice a herečka, která tráví léto na chorvatském ostrově Hvar, kde natáčí komediální seriál Dobro došli (na premiéru se můžeme těšit po Novém roce). S Martinem Vášou toho během callu, doprovázeném šuměním moře a pražskou bouřkou, stihli probrat hodně - od reprezentace Romů v populární kultuře, přes psaní knih a scénářů až po hudbu a tanec, bez kterých si Zea neumí představit život. 

Z říše hudby

Kromě chorvatských vod jsme se hluboko ponořili do světa hudby. Věděli jste, že písničky léčí? A zkusili jste někdy sex během koncertu? Sezona open air koncertů vrcholí… Co takhle u refrénu svého *fav* songu vyvrcholit taky?

Suchý šampon Batiste jako dárek

Kupte si Cosmopolitan a získejte suchý šampon Batiste o objemu 50 ml v hodnotě 79,90 Kč jako dárek. Vybírat můžete ze 4 vůní: Cherry, Original, Blush a Tropical. Záchrana vlasů na festivalu, pod stanem, ale i v práci!

Cosmopolitan Beauty Awards: My už víme, kdo vyhrál

A můžete to vědět i vy! Kdo se díky vašim hlasům (kterých bylo 81 061!) dopracoval do síně slávy? Byli jsme napnutí víc než kultovní Gaultierovy kšandy. Někde to bylo jen o pár bodů, ale každá soutěž má svá pravidla i vítěze. Jsou mezi nimi i vaši favorité? 

Beauty tipy & triky pro horké léto

Divíte se, proč vám v létě make-up na tváři nevydrží ani půl dne? Pak si přečtěte rady beauty editorky Lucie Kochové, která vás seznámí s vrstvením textur v horkém počasí. A přihodí i tipy na své nejoblíbenější produkty, mezi které se řadí vlasové oleje - jestli jste jim doteď nedali šanci, stojí za to svůj postoj přehodnotit. Proč? Nalistujte str. 60! Jo a testovali jsme za vás beauty procedury, které stihnete v polední pauze. #quickfix

Inspirativní osobnosti

Spolupracovník redakce Vojta Tkáč vyzpovídal tatéra Michala Hanzlíčka alias Hanzlocha, který tetuje politiky i rappery a jehož největším snem je své umění rozvíjet v Americe. V práci jsme navštívili Miu Toman, minimalistickou designérku, která šije ty nejpohodlnější a nejstylovější kousky pod sluncem, nejen ženy a herecké triky jsme probrali s Josefem Trojanem a love dotazník nám tentokrát vyplnilo pracovní duo, textařka a zpěvačka Terra a DJ a producent Kewu

Instruktorka jógy Klára Pokorná pro vás (i nás) připravila seznam nejdůležitějších yoga & surf akcí, které tohle léto prostě musíte zažít, spisovatelka a královna české detektivky Michaela Klevisová přihodila pár tipů na top knížky, a zakladatelka značky Nuori Jasmi Bonnén nás nechala nahlédnout do své koupelny. 

Předplaťte si své Cosmo a získejte super dárek!

Vyberte si svůj kosmetický dárek v minimální hodnotě 800 Kč. Jednotlivé varianty najdete po rozkliknutí TOHOTO odkazu.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné