Telefon stvořený pro ty, co mají styl. Podlehnete skládačkám i vy?

Pátá generace skládacího telefonu s ohebným displejem Samsung Galaxy Z Flip5 je tady. Co na něj říkáte?
komerční článek 26. července 2023

Foto: Samsung

Displej přes celou přední obrazovku, kompaktní skládací provedení a design, za kterým se všichni otočí. Samsung právě představil horkou novinku v podobě už páté generace skládacího telefonu s ohebným displejem Samsung Galaxy Z Flip5. Ptáte se, proč byste tomu měli věnovat pozornost?

Malý, ale šikovný

Toužíte po malém šikovném mobilu, ale chcete extrémní výkon? Hledáte telefon, který uspokojí vaši kreativní duši a bude vám dokonalým partnerem při tvorbě obsahu? Chcete mobil, který se stane součástí vašeho outfitu? Pak je Galaxy Z Flip5 pro vás tím pravým ořechovým. Tohle moderní véčko disponuje ohebným dotykovým displejem, který svou velikostí a kvalitou uspokojí kreativce, mistry multitaskingu nebo konzumentů videoobsahu, ale zároveň se po složení snadno a bezpečně vejdou do kapsy.

Vlastní úhel pohledu

Zásadní změnou u modelu Samsung Galaxy Z Flip5 oproti předchozím generacím je téměř 4× větší vnější displej, který nyní zabírá v podstatě celou přední plochu telefonu. To otevírá široké možnosti využití, ať už jde o rychlé ovládání telefonu (např. reakce na volání a zprávy, ovládání hudby či navigace), ale také focení. Rychlé selfie bez nutnosti otevírat telefon nebo přední náhled fotografie, kterou vám na dovolené pořizuje kolemjdoucí, dokonalé hands-free selfie pak v případě, že okolo nikdo není k dispozici – to vše je pro Galaxy Z Flip5 brnkačka. K dokonalosti snímky dovede i moderní umělá inteligence, která spolehlivě odstraní veškerý šum, a to i ve špatných světelných podmínkách. Objevujte, tvořte a experimentujte v nekonečném množství úhlů. Jedním klapnutím pak Z Flip5 proměňte ve stylový doplněk, za kterým se budou všichni otáčet.

Rozumí si s rodinou Galaxy

Pro ty, co chtějí mít maximální kontrolu nad svým životem a zdravím, pak Z Flip5 ladí s další horkou novinkou z ekosystému Galaxy – chytrými hodinkami Galaxy Watch6 a navrátilcem Galaxy Watch6 Classic s otočnou lunetou. Kromě pokročilé tělesné analýzy se hodinky soustředí i na bezpečný a kvalitní spánek, ale nabízí také praktické funkce, např. placení skrze Google Pay.

Výhodné předobjednávky

Doporučená maloobchodní cena pro Galaxy Z Flip5 začíná na 28 499 Kč. Výrazně ušetřit pak můžete díky bonusu ve výši až 3 500 Kč k výkupní ceně vašeho starého zařízení jakékoliv značky. Samsung navíc jako vždy nabízí bonusy k předobjednávce – pokud si telefon předobjednáte do 10. 8. 2023 včetně, získáte model s dvojnásobnou kapacitou paměti za cenu modelu s kapacitou nižší.  K výše uvedeným bonusům získají zákazníci při nákupu nových modelů do 31. 8. pojištění Samsung Care+ na rok zdarma (nutná registrace). Předobjednat telefony si můžete na e-shopu www.samsung.cz, ve značkových prodejnách Samsung nebo u vybraných prodejců elektroniky.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné