Superstylový dívčí gang vykrádá posh sousedství – nová show si říká o binge!

Co je dobré o seriálu Barracuda Queens vědět dopředu a pohled do zákulisí.
Text: Martin Váša 19. června 2023

Netflix

Jste teenager bez práce, váš účet zeje prázdnotou a třebaže jsou vaši rodiče za vodou, kdyby věděli, kolik dlužíte a hlavně za co, nejspíš by vás vydědili. Co uděláte?

Parta privilegovaných kamarádek z posh předměstí Stockholmu má spásný nápad. Začne vykrádat domy sousedů. A co zátah, to party. Šampaňské teče proudem, účty (včetně toho s týpkem, co se choval jako hajzl) jsou vyrovnány. Vítejte u seriálu Barracuda Queens, který dává výrazu „girl power“ nový rozměr.

Nový netflixovský hit, co zvládnete zhlédnout na jeden zátah za tři hodiny, vychází ze skutečných událostí. Proto je děj zasazený do roku 1995, čehož si možná hned nevšimnete – estetika devadesátých let je dnes stejně relevantní jako před třiceti lety a stylem tohohle girl gangu stojí za to se inspirovat.

Jestli stojí za to se inspirovat i tímhle řešením finančních problémů, už musíte posoudit sami. Pokud by vás ale zajímalo, nakolik dovedou seriálové postavy ovlivňovat naše životní rozhodnutí, aniž bychom si to mnohdy uvědomovali, dozvíte se to v novém vydání Cosmpolitanu. Vychází už ve čtvrtek, tedy 22. června.

A když už jste tady, co byste řekli rychlému výletu do zákulisí Barracuda Queens?

Martin Váša

@martinvasa

Spisovatel se syndromem podvodníka, latentní florista, extrovertní introvert, milovník kávy a časných rán.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné