Příběh značky Reclar

Příběh značky Reclar se začal psát v Jižní Koreji, v zemi, která je známá svým kultem dokonalé pleti. Původní zaměření mateřské společnosti, která za Reclar stojí, jsou totiž specializované přístroje pro lékařství a farmacii.
komerční článek 15. března 2023

Reclar Gold Plus

Vylepšený rituální peeler Reclar Gold Plus- patentovaný profesionální přístroj pro péči o pleť   

Pokud již používáte Rituální peeler Reclar, ať se zlatou či stříbrnou čepelí, jistě víte, co umí. Díky chytré kombinaci funkcí dokáže zařídit čistou a hladší pleť, zredukovat záněty i vypnout drobné vrásky. A teď si představte, že to vše dělá ještě o 40% efektivněji, vydrží 2x déle na jedno nabití a jako třešničku na dortu umí ještě intenzivněji vyčistit pleť? Ne, nezdá se vám to, protože právě takový je nový Reclar Rituální peeler Gold Plus. Pojďme to ale vzít pěkně od začátku.

Příběh značky Reclar   

Příběh značky Reclar se začal psát v Jižní Koreji, v zemi, která je známá svým kultem dokonalé pleti. Původní zaměření mateřské společnosti, která za Reclar stojí, jsou totiž specializované přístroje pro lékařství a farmacii. V roce 2016 tým vývojářů poprvé představil Reclar rituální peeler - elegantní přístroj, který v sobě ukrývá hned několik patentovaných funkcí s prokazatelnými účinky. Tento přístroj si oblíbili zákaznici po celém světě i u nás v České republice...

Reclar navrací pokožce jeji přirozenou pružnost, léčí zánětlivé či bakteriální procesy v pleti a představuje tak neinvazivní alternativu kosmetických zákroků.  

„Musím přiznat, že jsem nevěřila technologickému produktu v oblasti péče o pleť a považovala jej za další zbytečnou ‚revoluční‘ věc, kterou má mít člověk doma. Velmi rychle jsem však získala k celé věci pozitivní vztah a to nejen díky osobní zkušenosti, ale především díky reálným příběhům našich zákaznic, se kterými jsem mluvila a následně pochopila, že se nejedná o povrchní záležitost. Jsem nadšená z toho, že nemusíme diktovat změny, ale přinášíme nástroj, který zefektivní jakýkoliv beauty rituál.“ Říká Alena Diva, která je kreativní duší a spolumajitelkou společnosti.

Reclar rituální peeler Gold Plus a vše co o něm potřebujete vědět  

V roce 2023 přichází Reclar s novinkou v podobě vylepšeného peeleru Reclar Gold Plus, který v sobě skrývá další možnosti pro zdraví a pružnost vaší pleti. Kromě hloubkového ultrazvukového čištění a galvanizace pleti, využívá také světelné terapie, která podporuje léčivé procesy a omlazuje pleť. Čepel přístroje je navíc potažená 24k zlatem, které jak známo, má antibakteriální účinky, napomáhá cirkulaci krve a odstraňuje z pleti toxiny. Oproti základní řadě má tento inovovaný přístroj o 40% větší čočku paprsku světelné terapie, dvojnásobnou výdrž baterie a také odolnější tělo i čepel přístroje. Inovace ocení především nároční zákazníci i profesionálové v oblasti krásy a péče.

Jaké jsou tedy funkce a benefity nového peeleru Reclar Gold Plus   

  • ultrazvukový peeling šetrně odstraňuje z pleti odumřelé kožní buňky a přebytečný kožní maz, zjemňuje ji a umožňuje lépe vstřeba účinné látky z pečující kosmetiky
  • galvanizace stimuluje krevní a lymfatický oběh v pleti a umožní využít účinky pečující kosmetiky na maximum
  • modré světlo léčí kožní záněty, tlumí akné a předchází vniku dalších nežádoucích elementů
  • červené světlo aktivuje v pleti tvorbu kolagenu, redukuje vrásky, zmenšuje póry, sjednocuje barvu pleti a působí celkově regenerativně
  • odolnější tělo přístroje s s dvojitým potažením čepele 24karátovým zlatem
  • dvojnásobná výdrž baterie (až 80minut na jedno nabití) s indikátorem slabé baterie
  • o 40% zvětšená čočka pro světelnou terapii modrým a červeným LED světlem
  • úplně nový booster mode u peelingové funkce, pro intenzivní čištění T-zóny

Rituál péče o pleť s peelerem od Reclar vám zabere několik minut denně a při pravidelném používání na sebe výsledky nenechají dlouho čekat. Všechny 3 kroky v rámci pečujícího rituálu Reclar přináší kompletní, účinnou a šetrnou péči o vaší pleť.

A pro koho je nový Reclar Gold Plus určený? Ocení ho především specialisté na krásu, kteří denně pracují se svými zákazníky, dále pak náročnější zákaznici, kteří ocení časovou úsporu, výdrž baterie a větší dosah světelného paprsku, stejně tak lidé s drsnější nebo velmi znečištěnou pletí (např. muži), kteří využijí krátký, ale intenzivní peeling booster mode pro opravdu hloubkové vyčištění zanesených míst, jako jsou T-zona, nos a brada.

Pomocí Reclar vrátíte své pleti přirozené zdraví, pružnost a jas.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné