Pokoj pro jednoho aneb Proč (a kde) si dopřát kvalitní me time

*new character unlocked*
Text: Redakce 21. června 2023

Foto: Vojtěch Veškrna

Kdy naposledy jste vzali sami sebe na rande? Jestli musíte přemýšlet, je to příliš dlouho. Nejvyšší čas vynahradit si to – dopřát průchod vlastním myšlenkám a otevřít tak dveře svému novému, lepšímu já. A my přesně víme, které místo je k tomu (jako) stvořené. Jak zpívají Pet Shop Boys: Go West!

Karlovy Vary totiž nenabízejí jen filmový festival protknutý večírky, ale taky nejlepší wellness v západních Čechách. Najdete ho v hotelu Carlsbad Plaza, pár kroků od kolonády, a užít si ho můžete, aniž byste opustili komfort svého pokoje. Nebe!

Je na tom něco svůdně dekadentního, hýčkat se a nechávat se hýčkat v prostředí luxusního hotelu. Tenhle je první v Česku, co získal nejvyšší možnou certifikaci 5* Superior a na výjimečnosti mu dodává široká škála léčebných i lázeňských služeb. Nabízí jich na 250. (Neupsali jsme se, ta nula je na konci správně.)

Pro bližší představu: V Medical Spa Gallery si můžete vychutnat klasické karlovarské procedury, které staví na termální vodě a moderních léčebných postupech, v Medical Spa Suites na vás zas čeká privátní léčení. Nejvyšší úroveň pak představuje unikátní koncept Majestic Medical Suites, právě díky němu je možné si ošetření pod dohledem odborného personálu užít z pohodlí vlastního apartmá.

Menší obhlídka hotelu nicméně rozhodně stojí zato. Najdete v něm totiž i Wellnessland Alt Karlsbad, který skýtá rovnou sedm druhů saun a pět typů bazénů. A třeba se vám bude hodit taky zařízení Carlsbad Clinic s týmem lékařů čítajícím 14 různých specializací. Výraz „vrátit se z dovolené jako vyměněný“ tu opravdu dostává nový rozměr.

V Grand bufetu Sorrento na vás čeká zdravě připravená česká i mezinárodní kuchyně, v restauraci #ID pak rozmanité fusion menu.

A kdo ví, třeba vás pobyt plný sebepoznání dobije natolik, že si některý z večírků přece jen nenecháte ujít. Kdo vám může říkat, co máte a nemáte dělat? Pokud jde o kvalitně strávený me time, sky is the limit!

Snad jediné pravidlo: Jste v hotelu Carlsbad Plaza Medical Spa & Wellness, takže nohy nahoru. Pochopitelně přeneseně. Ačkoliv…

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné