Podpořte krásu zevnitř luxusní péčí – snadno a rychle

Proč by ženy měly užívat Skinexpert BY DR. MAX? Kolagen jako základní bílkovina pojivových tkání zásadně ovlivňuje pevnost a pružnost pleti a je důležitý také pro krásné vlasy a nehty.
komerční článek 5. června 2023

Archiv Skinexpert by Dr. Max

Prvotřídní péči o vaši pleť, nehty a vlasy najdete v malé 25ml ampuli. Skinexpert BY DR. MAX má pečlivě propracované složení s kombinací dobře vstřebatelného hydrolyzovaného mořského kolagenu, extraktu ze semen révy vinné, biotinu, zinku a dalších šesti přírodních ingrediencí ve špičkové kvalitě a v praktické tekuté formě. Kolagen je základní složka pojivové tkáně v kloubech, chrupavkách, vazech, šlachách, kůži, vlasech i nehtech. Jeho tvorba bohužel může od cca 25.roku života klesat a tělo pocítí jeho nedostatek. Následkem toho se mohou lámat nehty, slábnout vlasy, sníží se pružnost pokožky a tvoří se vrásky. Proto se vyplatí doplňovat kolagen vhodnou stravou, ovšem jeho vstřebatelnost může být nízká, protože tělo si jej musí nejprve rozštěpit. Druhou možností je dodat tělu již naštěpený (hydrolyzovaný) kolagen, který má vyšší vstřebatelnost.

Za vším hledej kolagen…

Jedná se o doplněk stravy

Pokud si chcete pojistit dostatečný příjem kolagenu, můžete kdykoliv užívat Skinexpert BY DR. MAX. Malá ampule se vejde do každé kabelky či kapsy a snadno pomocí ní doplníte 5 000 mg hydrolyzovaného mořského kolagenu denně. Přípravek je navíc obohacen o celou řadu látek, které zvyšují revitalizující efekt kolagenu na pokožku. Např. vitamin C přispívá k přirozené tvorbě kolagenu a vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, stejně jako extrakt ze semen vinné révy. Biotin se zinkem napomáhají udržet dobrou kondici vlasů a pokožky a zinek navíc také nehtů. Obsažené vitaminy skupiny B se podílí na snižování únavy a vyčerpání. Vitamin C, zinek, vitamin A, vitamin B6 a vitamin B12 obsažené v shotu navíc podporují i imunitní systém.

Je to snadné a rychlé – užijte si každé ráno svůj malý beauty rituál s jemnou pomerančovo-citronovou příchutí! Exkluzivně v lékárnách Dr. Max nebo na e-shopu www.drmax.cz.

Jedná se o doplněk stravy

Cena přípravku: 1250 Kč (10ml = 16,67 Kč)

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné