PLES SOBJE by MUMM se blíží. Potkáme se na něm?

Surrealistický bál se bude konat 25. února v pražských Vršovicích. Vstupenky na něj jsou již nyní v předprodeji na serveru GoOut.
Text: Redakce 21. ledna 2023

Foto: Kuba Zeman pro PLES SOBJE BY MUMM

Minulý rok stál PLES SOBJE by MUMM vážně za to, proto na něm letos opět nebudeme chybět. Nejžádanější akce spojující zajímavé osobnosti z lokální hudební a kreativní scény, se uskuteční 25. února 2023 v kulturním centru VZLET v pražských Vršovicích. Surrealistický bál, radovánky a party v jednom rozvíjí každý rok kreativitu svých hostů stanoveným tématem večera. Letos je jím hrdinské „alter ego“, kde každý může být kýmkoliv chce.

Individualita, svobodná kreativita, inovace... To všechno můžete vyjádřit na dané téma prostřednictvím svého outfitu. Jako základ dress codu je stanoveno klasické minimalistické tuxedo, kreativitě se však meze nekladou a je jen na každém, jakou verzi svého vnitřního (super)hrdiny bude chtít prezentovat. Povinnou podmínkou oblečení je maska. 

Večer na vlně hudby a bublinek

Událost podtrhne exkluzivní šampaňské MUMM, které si hosté budou moci vychutnávat po celou dobu dění. V rámci večera bude připraven i zajímavý zážitkový food pop-up. Celou akci programově otevře nová tvář scény –⁠ dýdžejka SILV. Další ženou, jež předvede svou skvělou show, je zkušená dýdžejka ~veni patřící pod projekt Addict Sound & Rave, která má nesmazatelnou stopu na české a slovenské rapové a elektronické scéně.

Záruku kvality představuje dýdžej nrmn a jedna z nejsledovanějších osobností své generace, hudební producent a dýdžej Jakub Strach aka NobodyListen. Scénografii události má pod svými křídly Palma de Alma, multidisciplinární kreativní studio dvojice designérek Viktorie Prokopové a Magdalény Vojtekové. Premiérově bude v rámci PLESU SOBJE BY MUMM k dispozici ateliér Final Touch, kde budou pro ještě větší umocnění originálních outfitů k dispozici profesionální make-up artisté připravení zhmotnit detaily představy vnitřního (super)hrdiny každého z nás.

Prostřednictvím PLESU SOBJE BY MUMM máme možnost poznat i kouzlo vršovické kulturní křižovatky VZLET. Původně sokolské kino postavené ve dvacátých letech minulého století ve stylu art deco je tím správným prostorem pro netradiční ples, party a maškarní radovánky v jednom.

Akce se koná 25. února 2023 v kulturní křižovatce VZLET, cena vstupenky je 1500 Kč a můžete ji zakoupit již nyní na GoOut.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné