INFOKRÁSA 360° Beauty Protocol

Působte na vaši pleť ze všech stran. INFOKRÁSA 360° Beauty Protocol® je komplexní program navržený pro dosažení maximálních možných výsledků v péči o vaši pleť, který propojuje estetiku, nutrikosmetiku a kosmetiku.
komerční článek 18. dubna 2023

Infokrasa

GET THE GLOW LOOK

Získejte zářivý look jako po aplikaci highlighteru! Unikátní technika protokolu Medical highlighting zvýrazní konkrétní oblasti tak, že nikdo nepozná přítomnost filleru, ale při focení či změně osvětlení jsou tyto body zvýrazněny jako byste na ně aplikovali highlighter.

Nutrikosmetika

Kyselina hyaluronová od D-LAB

Podpořte svou pokožku zevnitř! Kompletní spektrum hyaluronových kyselin, které společně působí tak, aby pokryly veškeré potřeby vaší pleti. Přírodní a veganské složení těchto aktivních látek váže vodu v buňkách pokožky a vyplňuje tak vrásky a jemné linky v obličeji. Zanechává tak pleť vypnutou, pružnou a s viditelně menším množstvím vrásek.

Kosmetika

SERUM N°03 od Codage je skutečný energizující elixír pro mdlou a unavenou pleť. Jeho složení je obohaceno o detoxikační a rozjasňující aktivní látky, které zvyšují buněčnou energii, snižují známky únavy pokožky a obnovují její vitalitu. Doplňte svou každodenní rutinu pro ještě zářivější look!

Estetická medicína

Medical Highlighting  

Sexy touch-up by Fillmed. Objevte nový injekční protokol věnovaný každé ženě, která chce rozzářit svůj obličej. MEDICAL HIGHLIGHTING je protokol přímo inspirovaný technikami vizážistů, hrající si se světlem: jehla nahradí štětec na velmi cílených oblastech, které jsou klíčové pro zvýraznění objemu obličeje. Díky injekci kyseliny hyaluronové do specifických zón (konce obočí, lícní kosti, brada) bude obličej lépe chytat světlo.

"Řešení pro odhalení zářivé a rozjasněné tváře bez make-upu."  

Make-up je součástí každodenní rutiny pro zkrášlení naší tváře. Vizážisté si vždy hráli se světlem, aby odhalili krásu pomocí slavných technik, jako je konturování, strobing a v poslední době také zvýraznění technikou highlightingu. Tato technika přináší světlo do konkrétních zón, aby znovu vytvořila iluzi tvaru obličeje. Líčení je důležitým krokem v naší každodenní rutině, vyžaduje čas a vyžaduje specifické dovednosti.  

Vše, co potřebujete, je světlo

Světlo bylo vždy tajemstvím krásy. Některé klíčové oblasti obličeje je třeba osvětlit, aby se zlepšily a zvýraznily naše obličejové rysy. Laboratoře FILLMED, s více než 40 lety zkušeností v estetické medicíně, se tedy nechaly inspirovat právě technikami vizážistů a vytvořily nový „zářivý“ protokol.  

Jak zachytit světlo injekční stříkačkou?

Asi si kladete otázku, jak takový protokol vlastně funguje. Injekcí kyseliny hyaluronové je možné hrát si se světlem tak, že vnesete objem do konkrétních zón obličeje. Lékař se tak stává skutečným umělcem, který pomocí injekční stříkačky zacílí na konkrétní oblasti obličeje, které mají být zvýrazněny a osvětleny. Tento protokol používá řadu ART FILLER® od Laboratories FILLMED, exkluzivní kolekci dermálních výplní na bázi kyseliny hyaluronové a lidokainu, které jsou určeny k vyhlazení povrchových až hlubokých vrásek, vyplnění rtů a obnovení objemu a kontur obličeje.


#nomakeup #nofilter  

Pro koho je protokol vhodný?

Pro každého pacienta, který hledá okamžité zkrášlení. Chcete si vylepšit selfie na Instagramu, vypadat báječně na červeném koberci nebo se prostě cítit každý den krásnější? Tento protokol je pro vás trefou do černého!  

Benefity:

Okamžitý efekt „zkrášlení“

Rozjasnění obličeje

Přirozeně vypadající výsledky  

Doporučuje MUDr. Marianna Poljančuková, Estetický lékař & Oficiální ambassador značky Fillmed v ČR a na Slovensku, KOL pro společnost Infokrása.  


Pro více informací se prosím objednejte na bezplatnou konzultaci prostřednictvím e-mailu klinika@infokrasa-aesthetics.cz nebo na telefonním čísle +420 775 100 161.    

INFOKRÁSA - E-SHOP & CONCEPT STORE

Týnská ulička 5 110 00 Praha 1 - Josefov

www.infokrasa.cz  

INFOKRÁSA - Aesthetics Estetické & tréninkové centrum

Chlumčanského 497/5 180 00 Praha 8

www.infokrasa-aesthetics.cz


Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné