Ikonická řasenka? 2000 Calorie od Max Factor

Max Factor 2000 Calorie řasenka je ikonický produkt, který milovníci make-upu zbožňují.
komerční článek 2. června 2023

Archiv Cosmo Beauty Awards / Foto: Shutterstock

Tato řasenka okamžitě dodává řasám ohromující objem, zhušťuje je a dokonale odděluje. Je vyrobena s lehkým a rychleschnoucím složením, které zajišťuje bezchybný vzhled beze šmouh a slepených řas. Kartáček je navržen tak, aby uspokojil i nejnáročnější milovnice make-upu, přesně zakončuje každou řasu a dokáže zvýraznit i ty nejkratší v koutku oka. Max Factor 2000 Calorie řasenka je tou správnou volbou pro sebevědomý a dokonalý vzhled.

Angeé Roučková - @angeeroucek

Řasenka Max Factor 2000 Calorie mě doprovází už od mého dospívání. Přesně si pamatuji, jak ji na taneční trénink přinesla jedna z kamarádek, když nám bylo 12 let. A těšily jsme se, až se s ní budeme moct namalovat na závody. Některé věci ale nestárnou a já ji používám i nadále. Rychle zasychá a řasám dodá skvělý objem, který stále působí přirozeně

Maria Fim - @marie.fim

Jako milovnice make-upu ji zbožňuji. Okamžitě dodává mým řasám objem, zhušťuje je a dokonale odděluje. Velmi rychle zasychá, a tak se vyhnu šmouhám nebo slepeným řasám. Díky super kartáčku se dostanu i k těm nejkratším řasám v koutku oka, čímž se mi oči ještě více zvýrazní.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné