Nový film s Taylor Swift bude mít premiéru už letos

Těšíte se?
Kristýna Schafferová 12. října 2022

Getty Images

Zpěvačka, skladatelka, držitelka několika cen Grammy, režisérka, milovnice koček a klobouků… Taylor Swift je jako chameleon, málokdo o ní ale ví, že se věnuje i herectví. A už brzy do kin zamíří nový film Amsterdam, v němž si zahrála po boku těch největších hollywoodských es.

Film Amsterdam režiséra Davida O. Russella, který má na kontě snímky jako Terapie láskou, Fighter nebo Tři králové, pojednává o třech přátelích – lékaři, zdravotní sestřičce a advokátovi – kteří se stanou hlavními podezřelými z vraždy a nakonec odhalí jedno z nejskandálnějších spiknutí v americké historii. Děj se odehrává ve 30. letech, půjde o romantickou komedii a už z traileru čiší podobná atmosféra, jako ve Velkém Gatsbym (ach!).


Ve vybrané společnosti

Snímek se může pochlubit skutečně hvězdným obsazením. Kromě Taylor Swift v něm uvidíme Christiana Balea, Chrise Rocka, Margot Robbie (na kterou se můžeme těšit také v připravovaném filmu Barbie), Anyu Taylor-Joy, Roberta De Nira nebo Ramiho Maleka. Vypadá to, že se po dlouhé odmlce konečně blýská na lepší časy a my budeme mít konečně důvod zase vyrazit do kina. V Americe je premiéra naplánovaná na 4. listopadu 2022.

S herectvím má Taylor Swift už nějaké zkušenosti. V roce 2009 se objevila v jedné epizodě Kriminálky Las Vegas, ale svou první filmovou roli získala až o rok později v romantické komedii Valentýn. Vidět jste ji mohli také jako Rosemary v Dárci nebo jako Bombalurinu ve filmovém remaku Koček z roku 2019.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné