EmRata hlásí, že být rozvedená do 30 je "chic"

Miley Cyrus, Drew Barrymore, Evan Rachel Wood a nyní i Sophie Turner. Žen rozvedených před třicítkou přibývá… a Emily jim fandí!
Text: Tereza Zajíčková 14. září 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Nečekaný rozvod sedmadvacetileté herečky Sophie Turner a čtyřiatřicetiletého zpěváka Joea Jonase rozbouřil vody po celém světě. V novém videu sdíleném na TikToku se k němu vyjádřila i supermodelka Emily Ratajkowski, která podobnou životní situací procházela teprve před rokem. Kromě dvou gratulací v 51sekudnovém vzkazu vyjádřila všem ženám, které se rozvádí v tomto věku, podporu i pár osobních postřehů.

@emrata

personally i find it chic to be divorced by the age of 30

♬ original sound - Emrata

Se svým bývalým manželem, Sebastianem Bear-McClardem, se Ratajkowski rozvedla v létě minulého roku. Důvodem ukončení čtyřletého svazku měla být nevěra. Letos v březnu se navíc v magazínu Variety objevila zpráva, že byla na filmového producenta podána řada znepokojivých obvinění ze sexuálního obtěžování, k nimž údajně došlo ještě v době, kdy byl ženatý s modelkou.

Bear-McClard tak kvůli svému záletnictví přišel nejen o nádhernou Emily, ale dokonce mu vypověděla smlouvu i jeho vlastní produkční společnost.

„Není nic lepšího, než mít 30. Být stále sexy, možná mít i trochu vlastních peněž, přijít na to, co chcete dělat se svým životem,“ rozpovídala se EmRata o svobodném životě po třicítce. A dodala, že všichni, kteří si vyzkoušeli „manželskou fantazii“ a případně si uvědomili, že to možná není všechno, mají celý život před sebou.

Na závěr svého vzkazu pak modelka oslovila přímo mladé rozvedené ženy, které jejich status svobody stresuje. „Osobně považuji za chic být rozvedená do třiceti… Takže pro všechny ty, kteří se cítí být stresovaní z toho, že jsou rozvedení, je to dobré,“ uzavřela. „Gratuluji, gratuluji.“

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné