Cara Delevingne je zpátky! Po temném období zazářila v rudých šatech na Oscarech

Cara Delevingne má za sebou temné období, kdy bojovala se závislostí na drogách a alkoholu. Teď to ale vypadá, že tyto chvíle jsou pryč a Cara je zpět v plné síle. Na Oscary totiž vynesla rudé šaty od Ellie Saab Coutoure, ve kterých všem vyrazila dech. You Go Girl!
Text: Jan Houška 14. března 2023

Foto: Getty Images

Britská herečka a modelka Cara Delevingne se na předávání letošních Oscarů objevila v úžasných červených šatech od Elie Saab Coutoure (ano, taky z nich nedokážeme spustit oči). Svůj vzhled navíc podtrhla šperky Bulgari, včetně třípramenného diamantového náhrdelníku s hadí hlavou se smaragdovým okem. Pomyslnou třešničkou na dortu pak byl elegantní účes, diamantové náušnice se smaragdovými ozdobami a jemné růžové líčení.

Cara na Oscarech zazářila krátce poté, co prozradila médiím, že nedávno absolvovala odvykací kúru kvůli závislosti na alkoholu a drogách. Britská hvězda byla téměř měsíc v luxusním centru Cirque Lodge pro léčbu celebrit v Utahu. V centru se v minulosti údajně léčily slavné tváře, jako jsou Lindsey Lohan, Eva Mendes, Mary-Kate Olsen, Demi Moore, Kirsten Dunst, Chris Klein a Richie Sambora.

Navzdory problémům, kterým musela Cara v posledních měsících čelit, zůstala stále v srdci svých fanoušků, kteří jí na sociálních sítích vyjadřují podporu. Teď to navíc vypadá, že má to nejhorší za sebou. Let's go Cara! 

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné