Billie Eilish má novou lásku: frontmana kapely The Neighbourhood

Zdá se, že se na obzoru rýsuje čerstvý hvězdný pár. Novým partnerem Billie Eilish (20) má být zpěvák Jesse Rutherford (31), frontman kapely The Neighbourhood. A to, že svou lásku začali v období „sweater weather“ je čistá náhoda!
Text: Kristýna Schafferová 21. října 2022

Foto: Getty Images

Billie si své soukromí střeží, a tak se o jejích partnerech ve veřejném prostoru sem tam vedou vášnivé diskuze. Kreativní paparazzi si teď ale mohou vydechnout. Billie svůj nový vztah s Jessem Rutherfordem stvrdila pusou, veřejnou a přiznanou, před indickou restaurací v Los Angeles.  

S o jedenáct let starším zpěvákem spolu randí teprve krátce. Minulý týden byli spatřeni ve veganské restauraci, jejímiž investory jsou Kourtney Kardashian a Travis Barker. Na události Halloween Horror Nights, která probíhá každý rok ve studiích Universal Studios, si zase vyšli ruku v ruce. A tak je to oficiální. Po nevydařených vztazích s Henrym Whitfordem, hercem Matthewem Vorcem a rapperem Brandonem Queem je zpěvačka opět zamilovaná.

Jesse působí v rockové kapele The Neighbourhood od roku 2012, přičemž jejich největší hit, píseň Sweater Weather se v červnu 2013 vyšplhala na žebříčku Alternative Songs časopisu Billboard na první místo (právem!). Co se jeho soukromí týče, randil zpěvák několik let se zpěvačkou Anabel Englund, šest let pak trávil s modelkou Devon Lee Carlson.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné