Skincare by Madison Bailey: top 5 beauty produktů, které za to (krásu) stojí

Jak vypadá skincare rutina oblíbené herečky?
Text: Kristýna Schafferová 21. května 2023

Foto: Instagram (@madisonbaileybabe)

Madison Bailey má pleť natolik dokonalou, že jí sluší i špína a pot (kdo shlédnul seriál Outer Banks, ten ví). Na jednu stranu je za ni vděčná genům, na druhou i vlastnímu přístupu ke kráse, která je pro ni odjakživa velmi důležitá. A to jednoduše proto, že ji živí (jak sama přiznala v jednom z rozhovorů: "Před kamerou se prostě musím cítit dobře.") Madison má tu výhodu, že nemá citlivou pleť, takže si na ni může dát v podstatě cokoliv. U kosmetiky nehledí ani tak na značky, jako spíš na to, aby obsahovala kvalitní a účinné ingredience. A které produkty jsou v její top pětce? Pojďme se na ně podívat...

Odličování

Madison se poctivě odličuje (ano, tajemství krásné pleti prozrazeno), a od svých 14 let k tomu používá odličovací ubrousky od Neutrogeny. Stačí jeden, a z pleti odstrníte všechen make-up. Dva jsou tak akorát k dočištění. Cosmo tip: Abyste se o svou pokožku postarali důsledně, nezapomeňte ji po odlíčení ještě hloubkově vyčistit pomocí cleanseru. 

Odličovací ubrousky, Neutrogena, info o ceně v obchodě

2. Exfoliace

Po odlíčení a vyčištění pleti používá Madison peeling, který odstraní odumřelé kožní buňky a pokožka pak víc září (a je také schopná lépe absorbovat aktivní látky z krémů a sér). Dopustit nedá na peeling Burt´s Bee Peach & Willow Bark s mateří kašičkou. Do pleti ho vmasíruje pomocí kartáčku na obličej (miluje hvězdičkové od Tarte, stejně vám ale poslouží třeba také Luna od FOREO).

Pleťový peeling Peach & Willow Bark, Burt´s Bees (notino.cz), 376 Kč

3. Hydratace & SPF

V její kosmetickém arzenálu najdete i zlatý grál krásné pleti - hydratační krém. Asi vás nepřekvapí, že v tomto ohledu spoléhá na značku Fenty Skin, jejíž je jednou z tváří. Obzvlášť v létě nosí Hydra Vizor, hydratační krém na opalování, který na pleti nezanechává bílý film. Miluje jeho multifunkčnost (hydratace + SPF ochrana), to, jak voní a svou pleť, která je díky němu šťavnatá a zářivá. 

Hydratační krém na opalování Hydra Vizor, Fenty Skin, cena v obchodě

4. Deodorant

Protože je Madison také jenom člověk, i ona se potí. A nepotřebuje k tomu jen akční scény na place... Ze všech vyzkoušených deodorantů ji nejvíc oslovila značka Dove a její antiperspirant/deodorant Go Fresh. Seženete ho v každé drogérii za pár kaček. 

Deodorant Antiperspirant Go Fresh, Dove, 59 Kč

5. Masáž obličeje

A který z beauty produktů ji baví asi úplně nejvíc? Roller. Madison je velký fanda krystalů a každý večer relaxuje při masáži obličeje růženínovým rollerem, čímž se vlastně odmění za náročný den. Sebelásku vnímá jako důležitou součást života. A to bychom měli asi my všichni, no ne?

Růženínový roller, Omorovicza (prodává Ingredients), 1070 Kč

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné