Rita Ora a účes, který je ztělesněním festivalové krásy

Rita Ora předvedla doplněk, který prohlašujeme za letní must have. TBH: Plážové vlny ještě nikdy nevypadaly tak dobře.
Text: Lia Mappoura a Jan Houška 11. srpna 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Zatímco pro někoho už festivalová sezóna pomalu končí, v nás pořád žije ten raver, který se těší na nadcházející srpnové víkendy - párty nekončí, dokud neodejdu! A jedna z celebrit, která nám poskytuje inspirace pro to, jak být na těchto akcích co nejvíc hot, je Rita Ora, jejíž vzhled zkrátka křičí "let's go glamping"!

Zatímco dětské copánky a vlny jsou vše, po čem v tomto ročním období toužíme, tak existuje jedna věc, která je podle nás silně podhodnocena, a to je pozlátko do vlasů! Nejenže jsou tyto prameny cenově dostupné a snadno se aplikují, ale také bez námahy pozvednou celkový vzhled. Vždyť kdo by nechtěl v létě vypadat jako vánoční stromeček?


Makeup Artistitka Rity Ory Nikki_Makeup, se právě včera na svém Instagramu podělila o zmíněný účes, který Rita předvedla. Třpytivá pozlátka decentně zapadají mezi Ritiny přirozeně vypadající kudrny a zlatá barva dokonale doplňuje její zvýrazněné blond lokny.

Teď ale estetiku stranou. Víte, co je na pozlátkách nejlepší? Že že je můžete odstranit na konci dne... nebo, měl bychom říct, festivalu. Pokud si však chcete polopermanentní účes nechat déle, nemusíte se bát, protože vlasové pozlátko vydrží 6-8 týdnů. Stačí si umýt a upravit vlasy jako obvykle, ale s trochou zvláštní péče.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné