17 nejlepších jarních vůní, které musíte vyzkoušet!

S prvními hřejivými paprsky přichází čas na změnu parfému. A za tyhle dáváme ruku do ohně!
Text: Kristýna Schafferová 21. března 2023

Foto: Nina Ricci

Patříte mezi ty, kteří mají doma obří skříň plnou napůl vyplýtvaných flakonků, nebo se ke změně vůně odhodláváte dlouhé měsíce, abyste v parfumérii nakonec přeci jen sáhli po té své jedné milované, kterou nosíte už roky, ale teď cítíte, že přeci jen potřebujete změnu? Připravili sme pro vás seznam těch nejlepších parfémů, ze kterých si svého nového favorita vyberete. Čestný skautský!

Btw dnes je Mezinárodní den vůní, o důvod víc si jeden hezký parfém pořídit, no ne?

Po dlouhé zimě se probouzí nejen příroda, ale i naše potřeba změny. A není nic jednoduššího, než změnit právě vůni - naleštěné poličky v parfumériích se přímo prohýbají pod novými kousky, které se už třesou, až si najdou cestu do vaší koupelny. Každý rok je navíc právě jaro obdobím, kdy značky a velké parfumérské domy uvádí na trh své nejnovější počiny, za kterými jsou celé měsíce práce. 

Jenže, jak z nich vybrat, když se vám nechce prodírat se davy a stát fronty u kas? Na internetu? Jak se vůbec vybírá nová vůně, když si k ní nemůžete přičichnout? Abychom vám tápání alespoň trochu usnadnili, vybrali jsme 13 nejlepších vůní tohoto a minulého roku, které stojí za pozornost. V galerii vás jimi jednu po druhé provedeme. 

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné