Každá žena může mít krásnou pleť

S přibývající životní moudrostí není třeba na svůj vzhled rezignovat, nebo se spokojit s kompromisem. Dovolte si zářit – pro svůj vlastní dobrý pocit, i pro své okolí. Stačí k tomu velmi málo. Rozhodnout se, a jít do toho. Vsaďte na pravidelnou vnitřní péči.
komerční článek 31. října 2022

OsloSkinLab - Cecilie Nordstrom

Co je The Solution?

Kolagen The Solution™ od Oslo Skin Lab není jako jiné „běžné“ produkty v péči o pleť. Není to krém, který hydratuje pleť přes noc, ani maska, po níž zmizí nedokonalosti. The Solution je každodenní závazek, jednoduchá procedura, která pomůže zpomalit proces stárnutí, a zároveň výzva pro vaši pleť, aby zůstala o něco déle přirozenější, a to bez jakýchkoli zákroků.

Každá denní dávka The Solution™ obsahuje 2,5 g bioaktivního hydrolyzovaného kolagenu, speciálně navrženého pro zvýšení elasticity a pevnosti pokožky.

Je to tak jednoduché

Díky jeho neutrální chuti i vůni ho můžete smíchat s jakýmkoli jídlem nebo pitím. Díky pravidelné každodenní konzumaci roste pružnost pokožky a kůže celého těla je hladší. Klinický výzkum provedený s kolagenními peptidy obsaženými v The Solution™ prokázal jasné zlepšení při pravidelném užívání nejméně po dobu 8 týdnů. The Solution™ se velmi rychle a přirozeně stane vaším denním rituálem.


Při dlouhodobém každodenním užívání účinky The Solution™ přetrvají a mohou se i zlepšovat.

  • Pevnější a pružnější pokožka
  • Méně viditelné vrásky
  • Redukce celulitidy
  • Výrazné zlepšení textury pokožky
  • Prevence známek stárnutí

Kolagen s dokumentovanými výsledky

Úspěch kolagenu The Solution™ nestojí na marketingových kampaních, ale na vědeckých studiích a reálných zkušenostech našich zákaznic.

Pozitivní účinky látky Verisol®, která je součástí The Solution™ od Oslo Skin Lab, prokazují vědecké studie. Jedné z nich se zúčastnilo 114 lidí, studie zároveň byla dvojitě zaslepená. To znamená, že jak účastníci, tak odborníci, kteří studii prováděli, nevěděli, která ze dvou skupin dostává účinnou látku a která placebo.

Více o provedených studiích najdete zde.

SLEVA 50% NA PRVNÍ BALENÍ THE SOLUTION™ PRO ČTENÁŘKY COSMOPOLITAN.CZ. STAČÍ JEN PŘI OBJEDNÁVCE ZADAT KÓD COSMOPOLITAN50 NA OSLOSKINLAB.CZ

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné